Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / 3 olulist nõuannet, et kodulehe valmistamine oleks kiire ja tulemuslik

3 olulist nõuannet, et kodulehe valmistamine oleks kiire ja tulemuslik

9.november 2015  /  0 kommentaari  /  kodulehe valmistamine  /  autor: Kenno Kink
3 olulist nõuannet, et kodulehe valmistamine oleks kiire ja tulemuslik Praegusel internetiajastul on peaaegu igal edukal äril ja organisatsioonil oma veebileht, mis tähendab et tihedas konkurentsis silma paistmiseks ja Google’i otsingus esilehele jõudmiseks peab sinu kodulehekülg olema kvaliteetne ja kaasaegne. Panime kirja 3 soovitust, et kodulehe valmistamine annaks oodatud tulemused ja toetaks sinu äri või organisatsiooni arengut.

Osale kodulehe valmimise protsessis

Kuigi võib tunduda mugav ja lihtne teenusepakkujalt kodulehekülg tellida ja ise selle tegemises mitte osaleda, võib sellest rohkem kahju kui kasu sündida. Tõenäoliselt ei tea teised sinu ettevõtet või organisatsiooni sama hästi kui sina, mis tähendab aga seda, et kodulehele võib üles saada eksitav või lausa vale informatsioon.
Et kirjeldatud stsenaariumit vältida, saa kokku või suhtle interneti vahendusel kodulehe valmistajatega, saada neile vajalikku informatsiooni ning enne veebilehe live’i minekut vaata ka kõik kodulehe tekstid ja pildid ise üle. Mida kiirem ja vahetum suhtlus ning infovahetus, seda kiiremini valmib ka kodulehekülg. Lihtsamad veebilehed on Trumpitis valminud lausa 2 nädalaga.

Koduleht olgu skaleeruv ehk mobiilisõbralik

Üha enam inimesi kasutab internetis surfamiseks ja sobivate teenuste ning toodete leidmiseks mobiiltelefoni või muud nutiseadet. Kui sinu veebileht ei ole kõikvõimalikes seadmetes ühtmoodi hästi nähtav ja loetav, tähendab see halba kasutajakogemust ning kehvemaid positsioone ka otsingumootorites. .
Meie Trumpitis teeme skaleeruvaid kodulehekülgi, mis tähendab et neid on ühtviisi mugav külastada nii süle-, laua- ja tahvelarvuti kui ka nutitelefoniga.

Lase kodulehekülg turunduslikult optimeerida ja täienda selle sisu ka valmimise järel

Et soovitud külastajad sinu veebilehe üles leiaksid ning sinna tagasi tulla tahaksid, kasuta lehel oma oma tegevuse, toodete või teenustega seotud märksõnu, kirjuta harivaid ja huvitavaid tekste ning lisa lehele uudiseid või blogipostitusi. Trumpitis valmistame koduleheküljed, millele on ka spetsiifilisi teadmisi omamata lihtne olemasolevaid tekste muuta ning vajadusel sinna uut sisu sisestada. Samuti lisame kodulehele ka Google’is ja teistes otsingumootorites esile tulevad meta kirjeldused..

Kodulehe valmistamine ei ole raketiteadus, kuid selleks, et tehtud leht eristuks konkurentide omadest, tooks päringuid ja oleks kasutajasõbralik, tasub kodulehe valmistamine tellida spetsialistidelt. Võta ühendust ja leiame koos parima lahenduse.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR