Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Miks meeldivad tarbijatele Apple’i tooted?

Miks meeldivad tarbijatele Apple’i tooted?

18.jaanuar 2016  /  0 kommentaari  /  apple  /  autor: Kenno Kink
Miks meeldivad tarbijatele Apple’i tooted? Apple on tuntud kui „kastist väljas” mõtleja. Tootja eesmärgiks on olnud muuta iganenud arusaama, et disaineri ainuke ülesanne on teha asjad ilusaks, isegi kui see tuleb funktsionaalsuse ja kasutajamugavuse arvelt. Nii on Apple’i arvutite, monitoride, meediamängijate, lisaseadmete ja telefonide disain ühtviisi kena ning praktiline, hoides alati fookuses seda, et nende kasutamine oleks lihtne ja loogiline. Kuid eristuv ja kasutajasõbralik disain pole üldse ainuke põhjus, miks nii paljud tarbijad Apple’i tooteid eelistavad.

Apple’i tooted on lihtsasti kasutatavad

Kuigi Apple’i tooted on näevad head välja, oleks disainist vähe kasu, kui seadmed ei töötaks ootuspäraselt. Apple’i arendajad ja insenerid on seda põhimõtet silmas pidades iga seadme puhul peamise tähelepanu suunanud töötavale riist- ja tarkvarale ning kasutajamugavusele. Kõigi Apple’i toodete valmistamisel on pandud rõhku sellele, et nende kasutamine oleks loogiline, mugav ja hõlbus.

Piisab vaid nupuvajutusest

Pärast ostmist piisab vaid seadme laadimisest, ühest nupuvajutusest ja see on kasutamiseks valmis. Maci arvutid sisaldavad juba soetades vajalikke rakendusi, mis toetavad loomingulisust ja on vajalikud igapäevasteks tegevusteks: Safari veebis surfamiseks, Photos piltide ja videote haldamiseks, Pages dokumentide loomiseks, Numbers arvutustabelite jaoks ja Keynote ettekannete tegemiseks. Ikoonid on lihtsad ja selged ning funktsioonide kasutamine kergesti omandatav.

Apple’i tooted on eristuvad ja kvaliteetsed

Apple’i arvutid, telefonid ja muud tooted on konkurentidest algusest peale eristunud. Kuigi Apple’i tooted arenevad pidevalt, on näha selget järjepidevust kvaliteedis, disainis ja kasutajamugavuses. „Meie eesmärk on väga lihtne – teha paremaid tooteid,” on arendajate põhimõte ning kui nad ei oska midagi paremaks teha, siis nad ei tee ka uut toodet. Kui paljud ettevõtted on tuntud selle poolest, et soovivad uued tooted võimalikult kiirelt turule tuua, siis Apple panustab kvaliteeti ja võtab selle saavutamiseks ka piisavalt aega.
Trumpit on Apple’i toodete ametlik edasimüüja ja pakub ka hooldusteenust.
Vaata lähemalt: Apple’i toodete müük, garantii ja tehniline tugi.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR