Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Missugune kodulehe majutus valida, kui erialakeelt ei tunne?

Missugune kodulehe majutus valida, kui erialakeelt ei tunne?

23.mai 2016  /  0 kommentaari  /  kodulehed  /  autor: Kenno Kink
Missugune kodulehe majutus valida, kui erialakeelt ei tunne?

Otsid kohta, kus oma kodulehte hoidma hakata, aga leiad, et pakkumisi pole kuigi lihtne võrrelda, sest need sisaldavad arusaamatuid termineid ning numbreid, mis sulle mitte midagi ei ütle. Kuidas saada teada, millise teenusepakkuja juures on kodulehe majutus kõige otstarbekam?

Kellelt küsida nõu?

Üks võimalus on see, et kirjutad oma probleemist sotsiaalmeedias või võtad teema mõnes foorumis jutuks. Võimalik, et saad terve hulga kasulikke soovitusi, ehkki ei saa kindel olla, kas vastaja teemat ikka valdab.


Teine võimalus on see, et lased asja endale selgeks teha inimesel, kes just kodulehtede majutamisega tegelebki. Nii saad olla kindel, et see, mida ostad, on tõesti sinu vajadustele vastav ning sa ise tead täpselt, mille eest maksad.


Meie meelest on viimane lahendus märksa usaldusväärsem kui teadmata kelle nõuannetele lootma jäämine. Sellepärast olemegi valmis klientidele või lihtsalt meie teenuse vastu huvi tundvatele inimestele arusaadavalt seletama, mida üks või teine termin tähendab ja milliseid arve tuleks silmas pidada.

Lühikursus: mis on kodulehe majutuse juures oluline?

Kõige rohkem tähelepanu peaks pöörama järgmistele asjadele:


  • Turvalisus – kas teenusepakkuja serverid on piisavalt töökindlad, et vältida katkestusi, ning kaitstud tõhusate tulemüüridega, et vältida häkkerite ligipääsu sinu kodulehe andmetele? Kui tihti tehakse andmetest koopiaid (normaalne on, kui seda tehakse kord ööpäevas)?
  • Kiirus – kui palju kulub aega, et külastajale sinu koduleht avaneks? Tänapäevane veebikasutaja on kärsitu, kui ootamisele kulub üle paari sekundi, siis ta lihtsalt lahkub ning kõik see töö ja kulu, mis sa oled teinud, et külastajat oma lehele meelitada, on asjatu.
  • Lisavõimalused – Kui tõhus on e-postkasti spami filter? 
  • Klienditeenindus – kas sa tunned, et oled teenusepakkuja jaoks oluline? Kas nendega ühenduse võtmine on meeldiv või selline, et pead end iga kord kokku võtma, kui jälle nõu tahad küsida?

Meie jaoks on kodulehe majutus üks põhiteenuseid: Kodulehe majutus. Hea meelega jagame sinuga oma teadmisi. Mõnest kodulehega seotud teemast võid lugeda siitsamast meie blogist: Domeeni registreerimine, Kodulehe valmistamine.

 

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR