Lisatud ostukorvi
3 võimalust, millega tõhustad meeskonnatööd
Avaleht / Blogi / 3 võimalust, millega tõhustad meeskonnatööd

3 võimalust, millega tõhustad meeskonnatööd

10.september 2018  /  0 kommentaari  /  autor: Kenno Kink
Alates 2018 augusti lõpust pakub Trumpit Promail-meiliteenuse abil uusi lahendusi, mis aitavad tööd planeerida ja piiravad sinu postkasti tulevat rämpsposti.

1. Anna teada, millega tegeled
Koostöö üks suuremaid takistusi on see, kui meeskond kurdab, et „info ei liigu“. Nüüd on võimalik seda parandada. Võid koostada endale ülesande ja seda kolleegidega jagada, andmaks neile teada, millega täpselt tegeled. Samal viisil saad koostada ja suunata ülesandeid teisele meeskonna liikmetele.

2. Planeeri kohtumisi, ruume, aegu
Kõik Promaili postkastid sisaldavad nüüd uut kalendrit, millel on mitu lisavõimalust. Selle abil saad kaaslastega jagada teavet, millal sa oled hõivatud ning millised ajad sobiksid kohtumiseks. Niisamuti on uues kalendris võimalik kohtumine kokku leppida. Samal kombel saad ülevaate ka sellest, millised koosolekuruumid on vabad, ning sobiva koha enda jaoks kinni panna.

3. Ära saada laiali rämpsposti
Mida sa tunned, kui järjekordne rämpskiri su postkasti tuleb? Tüdimust, viha, pettumust? Aga kui saabub viirust kandev postitus?
Sama tunneb ka see, kes saab sinult rämpskirja. Nüüd oleme Promaili postkastid varustanud uue tõhusa pilvepõhise rämpsposti- ja viirusetõrjeprogrammiga Cyren, mille kohta võid täpsemalt lugeda siit.
Kõigi nende võimaluste kasutamiseks ei ole sul endal tarvis midagi teha, kõik seadistused on juba aktiivsed ja postkastide eest tasu kõrgemaks ei tõuse.Tekkis huvi? Võta ühendust: info@trumpit.ee. Küsi juurde ka e-postkasti automaatset arhiveerimis ja varundus lahendust.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR