Lisatud ostukorvi
Oktoobris 2020 liitus Trumpiti meeskonnaga Johannes Veskiväli
Avaleht / Blogi / Oktoobris 2020 liitus Trumpiti meeskonnaga Johannes Veskiväli

Oktoobris 2020 liitus Trumpiti meeskonnaga Johannes Veskiväli

12.november 2020  /  0 kommentaari
Uus töötaja toob Trumpitisse mitme valdkonna oskusteavet
Oktoobris 2020 liitus Trumpiti meeskonnaga Johannes Veskiväli, kel on seljataga mitmekülgne karjäär ja õpingutee.

Johannes on tarkust taga ajanud Tallinna polütehnikumis IT-süsteemide spetsialisti erialal, Tallinna Tehnikaülikoolis õigusteadust omandades ning Audentese erakoolis rahvusvahelisi suhteid uurides. „Minu IT-alane karjäär algas Hansabis, kus olin tehnik,” räägib Johannes. „Sealt edasi liikusin Telia juhtimiskeskusesse monitooringu administraatoriks, seejärel olin DigiTV arenguspetsialist, hiljem tegelesin ka live-spordiülekannetega Telia kanalil.”

Johannes ise ütleb, et ei ole varem Trumpiti klient olnud, aga töökuulutusi vaadates jäi talle silma huvitav väljakutse. Trumpit pakub oma klientidele võimalikult personaalset ja laiapinnalist arvutialast nõu ning tuge ja Johannes nägi selles midagi enda jaoks. Kui tarkvara installeerimine, postkasti seadistamine või printeri ühendamine kuuluvad Johannese lihtsamate ülesannete hulka, siis suuremat kogemust nõuavad IT-s tavapärased olukorrad, kus miski ei tööta aga keegi ei tea, miks – siis tuleb teha IT detektiivi tööd ja loomulikult on alati kiire!

Täna 12. novembril saab Johannes 30-aastaseks. Palju õnne!

Tema huvideks on reisimine (praegusel ajal rohkem erinevate tubade, kui riikide vahel), looduses liikumine, muusika ja muidugi tehnika.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR