Lisatud ostukorvi
Arvuti hooldustööd ja remont nüüd järelmaksuga
Avaleht / Blogi / Arvuti hooldustööd ja remont nüüd järelmaksuga

Arvuti hooldustööd ja remont nüüd järelmaksuga

12.september 2021  /  0 kommentaari  /  arvutihooldus
Oleme Trumpitis muutnud oma hooldusteenuse eest tasumise võimalused paindlikumaks, nii et kõigepealt saaks lahendatud Teie arvutimure, ilma et kogu summat kohe välja käia oleks tarvis. Järelmaks kehtib töödele, mille hind ületab 100 euro piiri.

Kuidas järelmaksuga tasumine käib?
  • Koostöös Montonio Finance’i teenustega: https://montonio.com/et/ saame pakkuda teile järgmisi võimalusi.
  • Esmalt toimetage arvuti meie kätte remonti.
  • Kui Trumpit on töö on valmis saanud, siis saadetakse kliendi e-posti aadressile tasumise võimalused, mille hulgas on ka järelmaks, vt https://montonio.com/et/jarelmaks/. Klient tuvastab ennast ning seejärel laekuvad talle erinevate finantseerijate pakkumised. Mitu pakkumist tagab selle, et klient saab valida parima variandi. Pärast pakkumiste võrdlemist ning meelepäraseima väljavalimist jääb üle üksnes leping sõlmida.
  • Teine, veelgi lihtsam võimalus on see, et makseviisi juures saad valida variandi „maksa hiljem“ ning ära märkida, kas soovite arvet kahes või kolmes osas. Sel juhul on teenustasu 10%, ent muid kulusid ei lisandu.
  • Kolmas võimalus on maksekuupäev lihtsalt hilisemaks lükata, kuid remondis olnud seade sellegipoolest kohe kätte saada.

  • Trumpiti hooldustööde järelmaks peaks aitama stressitekitava tehnilise mure kiiresti lahendada, sõltumata sellest, milline on hetkel teie rahaline seis.

    NB! Meil on kontaktivaba teenindus, juhised leiad siit.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR