Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused / Pilveteenus

Pilveteenus

Pilveteenus Pilveteenus tähendab andmete ja rakenduste hoidmist internetis teenusepakkuja serverites. Teenus võimaldab sul mugavalt ja turvaliselt kaugtööd teha ning lihtsustab ettevõtte andmetest koopiate tegemist. 2015. aastal läbiviidud uuringu kohaselt kasutab pilveteenuseid juba 93% ettevõtetest.

Millised on pilveteenuse eelised?

  • Pilveteenus lihtsustab kaugtöö tegemist. Pääsed pilveserverites olevatele failidele ligi nii arvutist kui nutiseadmetest olenemata asukohast ja kellaajast, ainukeseks tingimuseks on internetiühenduse olemasolu. Nii on sul mugav tööd teha nii kodus, kontoris kui ka liikvel olles.
  • Pilveteenuse kasutuselevõtt on kiire. Pilveserveri kasutamisega on lihtne alustada ja vajadusel ressursse lisada. Seadistused saame teha interneti vahendusel ning vajadusel tuleme ka kohapeale.
  • Ettevõtte andmed on turvaliselt mitmes kohas. Kvaliteetne teenusepakkuja tagab serverite turvalisuse ning võrreldes töö- ja eraarvutitega on pilveserverites pahavara ja viiruse levik sisuliselt takistatud. Sõltuvalt teenusest on maksimaalse turvalisuse tagamiseks soovitav kasutada ka SSL sertifikaati.
  • Kõik koopiad andmetest tehakse automaatselt. Pilveruumis faile hoides ei pea sa muretsema sellepärast, kui mõne faili kogemata kustutad või see see kaduma läheb, sest tänu regulaarsete koopia tegemisele on andmete taastamine kiire ja lihtne.
  • Lihtne ja mugav faile kaastöötajate ning koostööpartneritega jagada. Pilveruum lihtsustab nii suurte failide edastamist kui koos samaaegselt dokumentide või muude failide redigeerimist. Üksikutele failidele ja kaustadele saad anda ligipääsud ka näiteks koostööpartneritele või klientidele, ilma et nad ise pilveteenuseid telliksid.
Miks tellida pilveteenus Trumpitilt?

Trumpiti pilveteenus sisaldab monitooringut, varukoopiaid ja tugiisikut. Nii saavad su küsimused alati kiire vastuse, teenuse kasutamine on mugav ja turvaline. Võrreldes enamike teenusepakkujatega ei ole Trumpitilt pilveteenuse tellimine automatiseeritud protsess. See tähendab, et käsitleme kõiki tellimusi personaalselt ja sobiva lahenduse leiab sinu ettevõttele meie IT spetsialist, mitte müügiinimene või selleks arendatud veebirakendus. Pakume ka kombinatsioone erinevatest teenustest, mida enamik teistest automatiseeritud pilveteenustest ei võimalda.

Kui palju pilveteenus maksab?

Pilveteenuse hind sõltub eraldatud ressursist, mahust ja jõudlusest. Tasumine käib kuupõhiselt ja arveldusperiood on tavaliselt 3 kuni 12 kuud. 12-kuulise arveldusperioodi korral on esimene kuu tasuta.

Vali allolevatest rippmenüüdest sobivad valikud ja näed kohe hinda.

Hinna arvutamine ja tellimisvorm

1 kasutaja
12 kuud
Kuumakse: 0 €
eraldatud VPS
eraldi IP aadress
haldus
Kontrollkood
TELLI

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile