Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused / Kodulehe majutus

Kodulehe majutus


Majutus koos turvatunde ja personaalse teenindamisega

Kodulehe majutamise teenust hinnatakse eelkõige kvaliteedi põhjal – kas teenusepakkuja suudab vältida suuri katkestusi serveri töös, kas kõigist andmetest tehakse korrapäraselt (iga päev) koopiad.
Odavamad majutusteenuse pakkujad üritavad kokku hoida internetiühenduse kiiruse pealt, see aga on tänapäeval väga risknantne samm. Tarbijad muutuvad päev-päevalt nõudlikumaks ning kui kodulehele jõudmiseks kulub üle paari sekundi, siis tegevus katkestatakse ning siirdutakse järgmise pakkuja kodulehele.

Võime oma klientidele täie kindlusega öelda, et kodulehe majutus meie serveris on turvaline, koopiad alati olemas ning ühendus kiire.


Väikefirma jaoks on teenuse ostmine teiselt suhteliselt väikeselt firmalt sageli meeldivam kui suhtlemine suurfirmaga, kus ta tunneb ennast pisikese ja ebaolulisena. Meie jaoks on iga kliendisuhe personaalne. Me ei eelda, et klient on IT-alal pädev ning mõistab arvutialast terminoloogiat. Meie käest võib ilma kohmetust tundmata küsida, mis on domeen või mida tähendab FTP. Vastame nii, et ka arvutikauge inimene taipab, milleks mida on vaja teha ning mille eest ta maksab.


KODULEHE MAJUTUS

Sisesta soovitud domeen

www.
Kontrolli

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile