Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused / Turvaline kaugtöö

Turvaline kaugtöö

Turvaline kaugtöö Inimeste harjumused on kiiresti muutumas – endastmõistetavalt peab saama tööasju ajada oma korteris, maakodus või komandeeringus olles. See aga tähendab, et ka väljaspool kontorit peab olema juurdepääs neile andmetele, mida tööks vaja läheb, olgu nendeks siis kliendihaldusprogramm, hinnapakkumised, laoseis, arved, raamatupidamine, lepingud vms.

Väikefirmast rahvusvahelise suurettevõtteni

Paindlikku asjaajamist vajavad nii väikesed firmad, kelle omanikul töö- ja isiklik elu vahel tihti selget piiri polegi, kui ka suured firmad, mille esindused asuvad mitmes linnas või isegi mitmes riigis ja töötajatel on ühenduse pidamine omavahel hädavajalik. Kaugtöö võimaldab aega otstarbekamalt kasutada, töötades just siis ja just seal, kus vajalik.

Selleks, et vahetada faile, leppida kokku kohtumisi, jälgida kalendreid, pidada koosolekuid jne, ei pea füüsiliselt kohal olema, kuid et kõik töötaks kui kellavärk, oleks turvaline ning loogiline, peab olema teadlik tehnilistest võimalustest ja hoidma kõik lahendused ajakohastena. Selleks ei pea istuma kontoris eraldi inimene, kes asjadega toimetab, vaid mugav on leida partner, kes selle kõik enda kanda võtab.

Rõhuga sõnal turvaline

Kaugtöö hea korraldus peab olema selline, mis mitte lihtsalt ei võimalda ligipääsu andmetele, vaid lubab seda ainult neile kasutajatele, kellele see õigus on antud. Turvaline kaugtöö tähendab, et sinu andmed on kaitstud nii konkurentide kui häkkerite eest. Viimased otsivad ennekõike krediitkaardiandmeid, ja kui ebaturvaline süsteem võimaldab neile juurde pääseda, siis pole tagantjärele kedagi süüdistada peale enda.

Võimalus mistahes kohas lugeda oma kirju või mobiilisõnumeid on ettekujutuse kaugtööst muutnud niivõrd harjumuspäraseks, et kui ühel hetkel ollakse teises linnas ning avastatakse, et oi, siit ei näegi oma firma asju, siis tuleb see suure üllatusena. Nii et kui sõidad kuhugi, kus on plaanis kas töötada või vähemalt asjadel silm peal hoida, siis mõtle enne, kas turvalise kaugtöö võimalus on sinu jaoks ikka loodud. Piisab kas või ühepäevasest etteteatamisest, et sul oleks igas kohas juurdepääs neile andmetele, mida vajad. Anna oma soovidest teada saates päringu ning leiame sulle parima lahenduse!

Saada päring

Kontrollkood
SAADA PÄRING

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile