Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused / Ettevõtte IT-tugi

Ettevõtte IT-tugi

Ettevõtte IT-tugi Personaalne IT-tugi viib teie ettevõte kiiremini paremate tulemusteni!

Mis saab siis kui kõige kriitilisemal hetkel on teie ettevõtte töötaja unustanud paroolid või olulist infot sisaldav arvuti keeldub töötamast? Võib juhtuda, et soliidset sissetulekut lubanud tehing jääb tegemata, eks?

IT valdkond on loodud selleks, et suudaksime efektiivsemalt töötada. Paraku juhtub alatihti, et midagi ei tööta nii nagu peaks.
Tark on kindlustada oma tagala IT-toe spetsialistiga, kes ka valdkonna kõige komplitseeritumaid probleeme mõnuga magustoiduks krõbistab ja süsteemi kiirelt tööle sätib!

Tüütu arvutimure? Infotehnoloogiline reebus? - Kõne meile!
Piisab vaid ühest kõnest või e-kirjast meie IT-doktorile, et nii väiksemad kui ka keerulisemad IT'd puudutavad küsimused saaksid kiire ja pädeva lahenduse – võrk püsib, tehnika on töökorras, andmed on turvatud ning seadmed optimaalselt sünkroniseeritud.
Vähe sellest – meie lahendused aitavad teie ettevõttel ka meeles pidada millal on vaja teha vajalikud litsentsiuuendused või millal aeguvad seadmed.

Olen varem mõnede arvutifirmade poole pöördunud erinevate tehniliste probleemidega ja tean, kuidas kliente teenindatakse. Üldjuhul väga loiult ja klientidesse suhtutakse külmalt! Trumpit oli seekord meeldivaks erandiks, kus töö teostati kiirelt ja väga kvaliteetselt ning ka suhtlemine jättis erakordselt meeldiva mulje. Soovitan kõikidel arvutiomanikel kasutada Trumpit'i teenuseid. Aitäh ja edu edaspidiseks!
Toivo Asmer - Italcar OÜ


Trumpit on väga hästi osanud hinnata just meie vajadusi ning sellest tulenevalt pakkunud väga täpselt meile sobivaid lahendusi.
Gabriel Veide - Pro Promo juhatuse liigeKiire ja professionaalne abi kõigis IT küsimustes!
Julgeme garanteerida, et suudame teie IT mure lahendada maksimaalselt kahe tunni jooksul!

Arvutitöökoha haldus on parim lahendus firmadele, mis pole nii suured, et oma IT-spetsialisti palkamine ennast ära tasuks, ent asjatundja abi läheb ometi aeg-ajalt tarvis.

Võtame enda kanda kõik mured, mis on seotud arvuti tark- ja riistvaraga, serveriga, võrguseadmega, printeriga jms:
  • vastutame teie ettevõtte tehnika laitmatu toimimise eest: laptop, server, I-pad, printer – kogu kontoris kasutatava tehnika töötõrked oskame kiiresti kõrvaldada.
  • tagame, et teie teave säiliks – teeme igapäevaselt varukoopiaid arvutitest, serveritest, raamatupidamisest jms.
  • teeme kõik, et teie andmed oleksid turvaliselt hoitud ja te ei peaks „pahalaste“ rünnakute pärast muretsema.
  • hoolitseme selle eest, et teie seadmed oleksid üksteisega optimaalselt ühildatud.
  • aitame ka siis kui paroolid on kadunud.
  • nõustame tarkvara küsimustes.
  • oskame tekkinud probleemid inimkeeli lahti seletada, et oleks teada mida tuleks teinekord teisiti teha, et tekkinud olukorda vältida.
  • konsulteerime uue riistvara soetamise vajaduse korral, et leiaksite parima lahenduse lähtuvalt oma ettevõtte vajadusest.
  • oleme teile hea nõuandev kolleeg, kes teab täpselt millist riist- ja tarkvara te kasutate ning seega suudab kiiresti pakkuda teile ka personaalset ja kiiret tuge kõiges, mis puudutab teie ettevõtte IT lahendusi.


Oleme valmis teid aitama nii mõne üksiku probleemi lahendamisel kui ka olema pidevalt teie käsutuses nagu tark mees taskus.

IT maailma nüansirikkus ajab hulluks?
Kaasaegne tehnomaailm toob kuhjaga väljakutseid ka digipäedevale inimesele ja kahjuks on möödas ajad, mil tehnika oli „igavene“. Ettevõte ei peaks oma kallist tööaega raiskama erinevate programmide ja tehnikavidinate sünkroniseerimisele ja parandamisele – selle jaoks on spetsialistid, kelle kaasatus annab teile turvatunde, et oluline valdkond on hoitud ja hoolitsetud kaasaja parimate praktikate kohaselt.

Süveneme töösse põhjalikult ning teeme kõik endast oleneva, et kogu teie ettevõtte tehnika ja tarkvara teeks seda mida ta tegema peab – töötab laitmatult ja süsteemselt.

Praegu on ettevõtete IT süsteemid aktiivse rünnaku all
Praeguses majandusolukorras on kriitilise tähtsusega keskenduda maksimaalselt oma põhitegevusele ja mitte rööprähelda. Samuti on viimasel ajal oluliselt sagenenud häkkerite rünnakud ettevõtetele. Sellises kontekstis on ülioluline, et ettevõttel oleks kindel partner, kes suudab tehnosüsteemid laitmatus korras hoida ja oskab võimalikke probleeme ennetada.

Meil on väga lojaalsed koostööpartnerid!
Trumpit Solutions OÜ on erineva suurusega Eesti ettevõtete IT muresid lahendada aidanud juba 11 aastat ning oleme selle aja jooksul kogunud hulgaliselt kogemusi nii riist- kui ka tarkvara haldamisel ja arendamisel. Paljude ettevõtetega, kellega alustasime koostööd algusaastatel, oleme heas partnerlussuhtes tänase päevani!

Nii mõnigi neist julgeb meid kiita:"Trumpitiga koos töötades saame meie keskenduda oma alale ja olla head arstid ning õed selle asemel, et olla samal ajal IT spetsialistid."
Maarika Värav - Keila Perearstikeskus


"Trumpiti kõrge teeninduskultuur on alati tähendanud kiiret ja lihtsat koostööd, mis vähendab märgatavalt minu kui ettevõtja koormust it-küsimustes. Soovitan soojalt."
Peeter Nieler - Arendusfirma Criffin asutaja ja juht


Ettevõtjana on vaja muretseda paljude asjade eest. Kõik IT-d puudutav mulle tänu Trumpit-ile enam peavalu ei valmista. Ei pea selle peale mõtlemagi.
Rando Pärna - Seed Forum Eesti juhtKui teie ettevõtte kogu arvutitöökoha haldus on usaldatud meie kätesse ei pea te kordagi enam muretsema ettetulevate tehniliste tõrgete või turvalisusriskide pärast ning saate täie pühendumusega keskenduda oma põhitööle teades, et tööd toetav süsteem toimib ideaalselt ning tõrgete puhul taastatakse teie töörutiin kiiresti!

DELFI KIRJUTAB: TRUMPIT SOLUTIONS KLIENDID VÕIVAD OLLA EESTI ÜHED ÕNNELIKUMAD IT TEENUSTE KASUTAJAD.

Garanteerige ka endale laitmatult toimiv IT ja tükike tööalast õnne!

Oma IT muredest vabanemiseks täitke palun päringuvorm ja võtame teiega ühendust esimesel võimalusel!

Saada päring

Kontrollkood
SAADA PÄRING

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile