Lisatud ostukorvi

Komplekteeri ise mänguriarvuti, tööarvuti või server

Soovid mängida kõige uuemaid arvutimänge või vajad korralikku arvutit kujundamiseks, video- ja fototöötluseks? Siin lehel saad ise endale meelepärase töö-, kodu-, mänguriarvuti või serveri komplekteerida.

  • 1) Tee põhivalik vastavalt sellele, kas soovid lauaarvutit tõsise töö tegemiseks, mängimiseks või hoopis võimekat serverit, mis hoiab Sinu ettevõtte põhiteenuseid turvaliselt laivis. Vastavalt komplekti valikule pakume ainult omavahel sobivaid komponente.
  • 2) Järgmises etapis vali seadmele soovitud komponendid ja lisad. Võrreldes valmis seadme soetamisega saad seejuures vastavalt arvuti või serveri kasutusotstarbele panna rõhku kõige olulisematele osadele ja säästa nende arvelt, mis Sulle nii tähtsad pole.
  • 3) Pärast tellimuse esitamist ja arve tasumist vaatab Trumpiti IT-spetsialist kõigi komponentide omavahelise sobivuse veel kord üle ning ehitab valitud osadest soovitud töö-, kodu-, mänguriarvuti või serveri. Kui kõik valitud komponendid on kohapeal olemas, võtab arvuti komplekteerimine aega enamasti 2-3 tööpäeva.

Komplekteeritud arvutile kehtib 1-aastane garantii ja soovi korral saad tellida ka lisagarantii kolmeks aastaks.
Abi arvutite ja serverite komplekteerimisel saad küsida tööpäeviti telefonil 603 0222 või help(at)trumpit.ee

Trumpit gamer

Trumpit gamer