Lisatud ostukorvi

Komplekteeri ise mänguriarvuti, tööarvuti või server

Soovid mängida kõige uuemaid arvutimänge või vajad korralikku arvutit kujundamiseks, video- ja fototöötluseks? Siin lehel saad ise endale meelepärase töö-, kodu-, mänguriarvuti või serveri komplekteerida.

  • 1) Tee põhivalik vastavalt sellele, kas soovid lauaarvutit tõsise töö tegemiseks, mängimiseks või hoopis võimekat serverit, mis hoiab Sinu ettevõtte põhiteenuseid turvaliselt laivis. Vastavalt komplekti valikule pakume ainult omavahel sobivaid komponente.
  • 2) Järgmises etapis vali seadmele soovitud komponendid ja lisad. Võrreldes valmis seadme soetamisega saad seejuures vastavalt arvuti või serveri kasutusotstarbele panna rõhku kõige olulisematele osadele ja säästa nende arvelt, mis Sulle nii tähtsad pole.
  • 3) Pärast tellimuse esitamist ja arve tasumist vaatab Trumpiti IT-spetsialist kõigi komponentide omavahelise sobivuse veel kord üle ning ehitab valitud osadest soovitud töö-, kodu-, mänguriarvuti või serveri. Kui kõik valitud komponendid on kohapeal olemas, võtab arvuti komplekteerimine aega enamasti 2-3 tööpäeva.

Komplekteeritud arvutile kehtib 2-aastane garantii ja soovi korral saad tellida ka lisagarantii kolmeks aastaks.
Abi arvutite ja serverite komplekteerimisel saad küsida tööpäeviti telefonil 603 0222 või help(at)trumpit.ee

Trumpit Gamer Mid

Trumpit Gamer Mid

Keskmiselt võimekas arvutikomplekt koju või kontorisse Intel 1151 platvormil.
Alates 398 eur
Trumpit Gamer OC

Trumpit Gamer OC

Overclockitav võimekas masin. Intel Core K seeria protsessorite ja Z seeria emaplaatide hea kombinatsiooni baasil meie poolt juba ülekiirendatud seadetes arvuti. Komplektis on vesijahutus. Ülekiirendus seadeid on võimalik kliendil ise ka muuta.
Alates 850 eur
Trumpit Gamer High

Trumpit Gamer High

Arvutikomplekt, mis on mõeldud väga nõudlikule mängurile, joonestajale või kujundajale Intel 2066 platvormil.
Alates 990 eur