Lisatud ostukorvi
TÖÖ KÄTTESAADAVAKS KA KONTORIST VÄLJASPOOL Aitame teenused, failid, programmid ja kogu töö kättesaadavaks teha ka kontorist väljaspool, näiteks tööreisil olles või maakodus tööd tehes. Loe lähemalt
Avaleht / Referentsid

Referentsid

Arvutihooldus

Olen varem mõnede arvutifirmade poole pöördunud erinevate tehniliste probleemidega ja tean, kuidas kliente teenindatakse. Üldjuhul väga loiult ja klientidesse suhtutakse külmalt! Trumpit oli seekord meeldivaks erandiks, kus töö teostati kiirelt ja väga kvaliteetselt ning ka suhtlemine jättis erakordselt meeldiva mulje. Soovitan kõikidel arvutiomanikel kasutada Trumpit'i teenuseid. Aitäh ja edu edaspidiseks!
Toivo Asmer - Italcar OÜ
Loe edasi

Arvutiturvalisus

Taaskord superluks teenindus. Eriti meeldib see, et tuletatakse kliendile meelde olulisi aspekte, millele tähelepanu juhtida (nt nagu viirusetõrje uuendamine vms). Töö teostatakse kiirelt ja korrektselt. Parimat Getlyn
Getlyn Denks
Loe edasi

Kodulehe valmistamine

(Kenno Kink of) TrumpIT completely redeveloped my corporate website with design as well as technical suggestion that suited my specialist business area. I was very pleased with the results; the image and information the new website portrays has already brought compliments from clients and partners and will be valuable for future bids. www.boseconsulting.com
Goutam Bose - B. O. S. E. Consulting Sweden AB
Loe edasi

Arvutiturvalisus

Ühel ilusal õhtul arvuti tööle paanes selgus, et ei pääse enam oma veebi kontodele sisse. Ei läinud kaua kui mõistsin, et olen järjekordne häkkeri ohver. Kaaperdati väga paljud kontod mille hulgas oli (Paypal, Ebay, Gmail, Hot.ee, Facebook, Firefox jne). Kaaperdaja ostis siis minu ebay kontoga 11 000 Euro eest erinevaid elektoonika seadmeid koheselt. Pöördusin suure murega Trumpit-i poole, et leida viis kuidas mu kontodele pääseti. Kiire ja klendisõbraliku töö tulemuseks on kõikkide kontode paroolid ja kontroll taas minu käes. Suured tänud veelkord Trumpit-i meeskonnale.
Heigo Junolainen
Loe edasi

Vabastab aja põhitegevuseks

Trumpiti kõrge teeninduskultuur on alati tähendanud kiiret ja lihtsat koostööd, mis vähendab märgatavalt minu kui ettevõtja koormust it-küsimustes. Soovitan soojalt.
Peeter Nieler - Arendusfirma Criffin asutaja ja juht
Loe edasi

Täisteenindus

Ettevõtjana on vaja muretseda paljude asjade eest. Kõik IT-d puudutav mulle tänu Trumpit-ile enam peavalu ei valmista. Ei pea selle peale mõtlemagi.
Rando Pärna - Seed Forum Eesti juht
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere! Töö kiire ja korralik. Aitäh! Päikest!
Helena Kuivjõgi
Loe edasi
Mart Roben - Altacom

Ilusaid pühi ja head tulevat aastat!

Aitäh vahva koostöö eest sellel aastal. Tore on töötada partneritega, kes on nii innovaatilised ja positiivsed. Ja aitäh, et mind mu uue läpakaga aitasid, olen selle üle siiani väga õnnelik. Tööviljakus on mitmekordseks kasvanud.
Mart Roben - Altacom

Usaldusväärne ja kvaliteetne

Soovisin usaldusväärset ja kvaliteetset It teenust, Trumpit vastas mu ootustele!
Erik Orgu - Real Fitness OÜ
Loe edasi

Macbooki hooldus

taaskord väga hästi :) ps. mu arvuti justkui on kiirem...ju siis see dokumendihalduse jama tegi ka arvuti aeglasemaks enne.
Ele-Mall Vainomäe - VV Crew OÜ
Loe edasi

Mugav täisteenindus

head soovitused riistvara ja võrgu haldamiseks, samas võimalus tellida vajalikud riistvara osad või seadmed.
Risto Metsla - Smart Project OÜ
Loe edasi

Valvesüsteemi paigaldus

Vajasime tehase siseruumide video jälgimise, kontrolli süsteemi. Võtsin mitmed pakkumised sarnasele tööle. Võitjaks osutus Trumpit, kelle pakkumine oli soodne ja asjatundlik. Tellisin tööd Trumpitist. Kokkulepitud ajal ja mahus olid seadmed ja kaabeldus teostatud. Lõplik häälestus toimus korrektselt ja ilma probleemideta. Kogu töö, so. kaamerate paigaldus, kaabeldus, lisaseadmete häälestus toimus korrektselt kaugjuhtimise teel. Olen kasutanud antud süsteemi ja probleeme pole ilmnenud. Kogu töö oli meeskonnatöö ja laabus ladusalt. Olen teostuse ja hindadega rahul.
Riho Bonder - Tehnikajuht - Heyday Organic
Loe edasi

Väga hea on koostööd teha

Väga hea on koostööd teha kogemustega inimestega, kes on pühendunud kliendi heaolule.
Bruno Põld - Helikunst Juhatuse liige
Loe edasi

Sobivad lahendused

Trumpit on väga hästi osanud hinnata just meie vajadusi ning sellest tulenevalt pakkunud väga täpselt meile sobivaid lahendusi.
Gabriel Veide - Pro Promo juhatuse liige
Loe edasi
Urve Loit - Vivanta OÜ

Arvutihooldus

Olen Teie IT mehega tõeliselt rahul. Seda on isegi veidi raske sõnadesse panna, kuid emotsioon, mis mind eile ja täna valdas, on viimase peal Töö tehti tõesti väga kiiresti ja kvaliteetselt. Lisaks positiivne, selgitav ning ääretult suhtumine - ei ole sellist pühendumist enam ammu kohanud. Ei tohi siin vist väga kiidusõnu jagada, muidu võib teenusepakkuja liiga populaarseks minna ja ma ei saa teinekord enam löögile :) Igatahes, minu tänud meeldiva teenenduse eest ja olen järgmisel korral oma arvutiga taas teie juures.
Urve Loit - Vivanta OÜ

Macbooki hooldus

Olen väga rahul! Kliendi "kiiksudesse" suhtute mõistvalt. Teenindus on viisakas. Töö teostati kiirelt ja professionaalselt. Hinnavahe võrreldes teiste Eestis tegutsevate Apple teenindustega on vähemalt kümnekordne kliendi kasuks. Veelkord - suur aitäh!
Toel Teemaa
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere, Olen teie poolt pakutava teenusega väga, väga rahul. Teenindus on peronaalne ja ma ei oskaks paremat tahtagi. Aitäh!!!!!
Osinko OÜ - Aet Kaljuste
Loe edasi

Arvuti komplekteerimine

Soovisime lapsele nö „mänguriarvutit“. Olid mõned kindlad näitajad, mis arvutil olema peaksid. Kodulehel saime väga meeldiva teeninduse osaliseks. Kenno Kink soovitas parimaid võimalusi, milline ühe poisi „mänguriarvuti“ võiks olla. Teenindus oli suurepärane, väga kiire ja igati positiivne- jäime väga rahule lõpptulemusega.
Airet Voode
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere! Jäin Teie poolt pakutud teenusega väga rahule. Meeldis sõbralik, asjalik ning nõustav suhtumine. Töö sai kiiresti tehtud. Kindlasti pöördun tulevikus vajaduse korral uuesti Teie firmasse ning julgelt soovitan ka teistele, kes tunnevad võimaliku teenuse otsimise vastu huvi. Parimat soovides Getlyn
Getlyn Denks
Loe edasi

Arvuti komplekteerimine

Masin on kodus üles seatud ja toimib praegu laitmatult. Näeb ka viimase peal hea välja. Tänan meeldiva koostöö eest! Soovitan Trumpitit kindlasti ka sõpradele.
Pärtel Relve
Loe edasi

Arvuti hooldus

Olen Trumpiti teenuste kasutaja, sest see on minu meelest usaldusväärne ja alati abivalmis, soodsate hinnatingimustega ja lubatud tähtaegadest kinnipidav firma. Aitäh ja jõudu tööle selle noorele tööperele!
Aita Sauemägi
Loe edasi

Arvutihooldus

Töö kiire, korralik, asjalik, supper! Teised pakkusid tarneajaks 2-3-4 nädalat- kui üldse vastati, aga Trumpit võlus varuosa samal päeval välja ja 24 tunni prst oli arvuti korras! Supper...
Lauri Piigert
Loe edasi

Andmete taastamine

See taastatud ketas töötab nagu poleks kunagi mingit jama olnudki. Teenindusega jäin ka igati rahule. Minu mätta otsast vaadatuna on kõik super.
Arpo Rouhijainen
Loe edasi

Arvutihooldus

Tänan kiire ja professionaalse teeninduse eest. Üllatav oli kontaktivaba teenindus. Soovitan kindlasti ka teistele teenuse huvilistele.
Tiina Lille
Loe edasi

Arvutihooldus

Jäin tehtud töö ja teenusega rahule. Väga meeldiv teenindaja oli, kes andis vastused kõigile küsimustele.
Maris Rüütel - Linery OÜ Haldusjuht
Loe edasi

Macbooki aku vahetus

Tööga väga rahul. Töö kiire ja korralik. Aitäh! Parimat soovides Martin Mileiko
Martin Mileiko
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere nüüd minu eaka arvutil kiirus suurepärane ja rahuldab mind täiesti ning wifi sai ka kenasti üles leitud. Eelkõige olen ma aga rahul teenindusega ja julgen kõigile teid soovitada. Tänan ja edu soovides
Tiina Vahur
Loe edasi

Andmetaastus vigaselt kõvakettalt

Töö oli kiire ja kõik vajaliku sai taastatud. Jäin väga rahule
Joosep Tiismus
Loe edasi

Garantiiremont

Jäime tehtud tööga väga rahule- töö valmis oodatust palju kiiremini.
Erki Tetsmann
Loe edasi
Heidi Kaljo

Projektori rent

jäin Trumpiti teenuse ja teenindusega rahule, kogemus oli meeldiv.
Heidi Kaljo

Arvutihooldus

Jäin teenindusega üliväga rahule. Johannes helistas tagasi kohe, kui oli abipalve saanud. Kuna tulemus, mida saada soovisin, ei olnud mulle päris tuttav, oli ka kiri veidi pealiskaudne. Johannes ütles, et luges seda mitu korda, kuid sai soovist aru. Vajalik oli installida tarkvara, millega ta väga hästi hakkama sai. Johannes on varemgi mind aidanud – installinud ja seadistanud harva kasutatavaid tarkvarasid. Kiituseks ütlen, et ta on põhjalik ning tabab probleemide olemuse ja leiab lahendused väga kiiresti. Edu, Johannes ja Kenno!
Priit Kasepalu
Loe edasi

iMaci hooldus

Tänan, töö nagu kokku lepitud, kiire ja korralik. Jäin väga rahule. 5 tärnist 5
Urmas Kahk
Loe edasi

Arvutihooldus

Olen teiega täiesti rahul - uskuge, et kui te mulle oma teenindusega ei meeldiks - ma lihtsalt ei pöörduks! Olulisem teie teeninduses on INIMSÕBRALIK SUHTUMINE KLIENTI! Seda me kahjuks ei kohta liialt sageli ning küllap on ka teie töötajad seda kogenud. (Uskuge - ma tean mida ma kirjutan. Nimelt õpetan ma selliseid aineid nagu - teeninduskultuur ja kliendisuhete juhtimine)
Maret Reinmets
Loe edasi
Maret Reinmets

Arvutihooldus

Ei olnud teie firma poole pöördunud ligi aasta. Ja tuleb tunnistada, et ka seekord ei tulnud pettuda! Kõik on jäänud tollele väga sümpaatsele ja heale teenindustasemele! Aitäh, loodan, et jääte oma heale tasemele!
Maret Reinmets

iMaci hooldus

Tere, jäin tööga väga rahule, Tartu tehnik Mart on väga sõbralik ja abivalmis! Aitäh! Tervitades Andri
Andri Annus
Loe edasi

Macbooki remont

Tere, suur tänu. Siiani oleme igati rahul. Suhtlus oli asjalik ja tõhus. Loodame, et viga taas kimbutama ei hakka. Parimate soovidega, Ulvi Talas
Ulvi Talas
Loe edasi
Priit Pärg

Projektori rent

Projektoriga jäin rahule, kuna otsisin just kvaliteetset projektorit HD pildi näitamiseks läbi HDMI sisendi. Lisaks oli projektor üllatavalt vaikne, videoprogrammi näitamine toimus suhteliselt väikeses ruumis. Projektori varustuses polnud kaugjuhtimispulti, kuid sai ka ilma kenasti hakkama. Rahule jäin ka teenusega, kõik sujus kiiresti ja tõrgeteta. Suur tänu, teilt saadud projektor oli minu sündmuse oluliseks komponendiks! Priit Pärg
Priit Pärg

Arvutihooldus

Mulle meeldib teie firma juures suhtumine, leidlikkus ja kiirus. Olen väga rahul teie poolt pakutud teenusega.
Airiin Demir
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere, pöördusin teie firma poole esimest korda ja soovitamise peale. Olen harjunud inimesi usaldama ja Trumpit nagu presidentki pole mulle pettumust valmistanud. Hetkest, kui alustati tööga läks kõik nagu peab, suur tänu. Seadistamise osas palun natuke teie abi ja tulen läbi. Lugupidamisega Jüri Rist
Jüri Rist
Loe edasi

Uue arvuti paigaldus

Täname suurepärase ja professionaalse töö eest. Oma töö teete südamega ja hästi. Jõudu ja edu Teie meeskonnale edaspidiseks. Parimate soovidega
Aleksandr Puškarjov - PA Kopliranna OÜ perearst
Loe edasi

Arvutihooldus

Soovitan kõikidel arvutiomanikel kasutada Trumpit'i teenuseid. Aitäh ja edu edaspidiseks!
Evelyn Kallaste
Loe edasi

E-poe tellimus

Jäin tööga väga rahule ja kiidan Trumpitit. Johannes leidis veebipoest mu arvutile sobiva klaviatuuri. Kuller tõi klaviatuuri koju umbes tund aega pärast seda, kui Kenno aadressi küsis ja postitamisest teada andis. Karbi avamisel ei leidnud ma kohe väikest ühendussaatjat. Helistasin Johannesele. Ta vaatas väga vastutulelikult juhendist järgi ja selgitas mulle, et saatja on karbi serva küljes. Oligi nutikalt ära pandud. Ei osanud niisugusest kohast otsidagi. Johannes soovitas vaadata, kas klaviatuur hakkab tööle – oli telefoniliinil. Ühendasin saatja arvutipessa ja arvuti installis tarkvara. Klaviatuur hakkas tööle ja sellega töötamine on tõesti mõnus. Aitäh, Kenno ja Johannes!
Priit Kasepalu
Loe edasi

Arvutitöökoha haldus ja seadistamine

Tänan väga, kõik on väga hea ja tänage oma noort töötajat Brain Õunapuud!
Alystone OÜ - Anne Nuude
Loe edasi

Arvutihooldus

Jäin Teie teenindusega väga rahule! Hr. Kenno Kink on suurte teadmiste ja kogemustega ning usaldusväärne! Lugupidamisega, Heino Junolainen
Heino Junolainen
Loe edasi

Arvutihooldus

Teenus ja teenindus on super! Tervitades
Elo Sõber
Loe edasi

Andmete taastamine

Suur tänu tehtud töö eest! Teenindamine on kõrgel tasemel.
Jüri Kattel
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere Teie teenindusega oleme väga rahul.
Peeter Lenk - OÜ Kalrem
Loe edasi

Macbooki hooldus

Arvuti käes ja töötab suurepäraselt. Justkui uus, harjumatu isegi:) Suured tänud!
Janek Vapper
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere! Jäin väga rahule! Kiidusõnad! Kindlasti kasutan ka tulevikus Teie teenust kui tekib vajadus!

Tänud, lugupidamisega Ain
Ain Rebane
Loe edasi

Andmete taastamine

Suur tänu hea ja kiire teeninduse eest! Väga positiivne kogemus! Parimat! Merje
Merje Mäesalu
Loe edasi

Macbooki hooldus

Sain oma murele lahenduse ning teenindus oli meeldiv ja korrektne. Lugupidamisega, Kadri Hallik
Kadri Hallik
Loe edasi

Kleepsuprinter

Tere Pean kiitma Juho Malva´t , valmis otsima lahendusi ja proovima kuniks saab tulemi. Ei anna kergelt alla. Aitäh
Piret Saul - Linery OÜ
Loe edasi

Arvutihooldus

Tere. Väga rahul. Töö kiire ja korralik. Tulen teine kordki. Parimat
Janus Tarve
Loe edasi

Tehniline tugi

Tehnilist tuge pakuti väga kiiresti ja professionaalselt. Probleem lahendatud - printer ja skanner töötavad hästi. Suur tänu professionaalsuse eest!
Veaceslav Buziriov
Loe edasi

Arvutihooldus

Teatan,et jäin väga rahule Teie teenindusega, töö n.9153 . Arvuti "Asus K53e" töötab nüüd normaalselt, tempo on kiirenenud. Teenindus viisakas, ja igati meeldiv.
Agnessa Sander
Loe edasi

Sertifikaaadid

Meie meeskonnal on olemas vajalikud erialased sertifikaadid ning kompetents. Suudame teenindada kliente kõikides IT alastes küsimustes, sealhulgas erinevatel operatsioonisüsteemidel põhineva riist- ja tarkvara hoolduse ning veebirakenduste arenduse osas.