Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Konverterid / TP-LINK 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL SFP MODULE TL-SM321A-
TP-LINK 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL SFP MODULE TL-SM321A-2 9/125 ΜM SMF (SINGLE-MODE FIBER)
Toote kood TL-SM321A-2
Tootja TP-LINK
Unit Gross Weight 0.06 kg
Shipping box quantity 1
Unit Brutto Volume 0.0004 cubm
Shipping Box Width 8 cm
Shipping Box Depth 12.5 cm
Shipping Box Height 4 cm
Shipping Box Weight 0.06 kg
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg
AK 1tk 1-2 PÄEVA