Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Lisad / ZYXEL SFP-SX-D
Toote kood 91-010-204001B
Tootja ZYXEL
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
Form Factor Plug-in module
Cabling Type 1000Base-SX
Data Transfer Rate 1 Gbps
Data Link Protocol GigE
Max Transfer Distance 550 m
Manufacturer Warranty 5-year warranty
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg
API 45tk 5-7 PÄEVA