Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Konverterid / MIKROTIK SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM
MIKROTIK SFP CWDM MODULE 1.25G SM 40KM
Toote kood S-C47DLC40D
Tootja MIKROTIK
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single-mode
Form Factor Plug-in module
Cabling Type 1000Base-CWDM
Data transfer rate 1.25 Gbps
Optical Wave Length 1470 nm
Max Transfer Distance 40 km
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg
EE 1tk 1-2 PÄEVA