Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Muud / D-LINK DEM-302S-BXU SFP, SINGLE-MODE FIBER, SINGLE LC, 10/10
D-LINK DEM-302S-BXU SFP, SINGLE-MODE FIBER, SINGLE LC, 10/100/1000 MBIT/S, WAVELENGTH 1310/1550 NM, MAXIMUM TRANSFER DISTANCE 2000 M, 0 TO +70C
HIND: €10.68
KÄTTETOIMETAMISE AEG: 1-2 PÄEVA
-
+
Lisa ostukorvi >
Toote kood DEM-302S-BXU
Tootja D-Link
Maximum operating distance up to 2km m
Wavelength TX: 1310nm, RX: 1550nm nm
Net weight 0.30 kg
Gross weight 0.32 kg
Producer product name DEM-302S-BXU SFP Transceiver
Connector(s) 1 Port 1000Base-BX
Mode type Single-Mode
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg Hind Lisa ostukorvi
AK 5tk 1-2 PÄEVA €10.68
+
+
-