Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Lisad / ALLIED MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T
ALLIED MINI MEDIA CONVERTER 10/100/1000T
HIND: €312.58
Orienteeruv kuumakse: €46.89 12 kuuse lepingu kohta
ALLIED Mini Media Converter 10/100/1000T to 1000BASE-SX MM ST Connector
KÄTTETOIMETAMISE AEG: 2-3 PÄEVA
-
+
Lisa ostukorvi >
Toote kood AT-MMC2000/ST-60
Tootja ALLIED TELESIS
Device Type Fibre media converter - RJ-45 / ST multi-mode
Form Factor External
Localisation Australia, United Kingdom, United States, Europe
Cabling Type 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T
Data Transfer Rate 1 Gbps
Optical Wave Length 850 nm
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Max Transfer Distance 550 m
Dimensions (WxDxH) 5.49 cm x 10.16 cm x 2.18 cm
Weight 170 g
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg Hind Lisa ostukorvi
AL-FI-IN 5tk 2-3 PÄEVA €312.58
+
+
-