Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused / Arvutikaitse

Arvutikaitse

Arvutikaitse „Milline viirusetõrje su arvutil on?“ – „Oli vist mingi... ma ei teagi.“

See on tavaline vastus. Paljud arvutikasutad ei tea, milline programm nende arvutis asuvaid andmeid peaks kaitsma, rääkimata sellest, kui hästi see programm oma ülesannetega hakkama saab. Küsimus viirusetõrje tõhususest kerkib aga tavaliselt siis, kui programm pole suutnud teha seda, mida temalt oodati... Ja seda, millised viirused sinu arvutis juba praegu olemas on, saad teada siis, kui soetatud viirusetõrjeprogramm on kogu arvuti läbi käinud.


Tasuline või tasuta?

Tasuta viirusetõrjeprogramm on hea viis enda rahustamiseks: kaitse on olemas, midagi halba juhtuda ei saa. Paraku näitab elu, et tasuta viirusetõrjeprogrammidest pole suurt abi. Trumpit on juba viis aastat pakkunud oma klientidele tuntud viirusetõrjet ESET NOD32 ning seni ei ole veel keegi pidanud ostus pettuma. Umbes 30 euro suurune aastatasu (arvuti kohta võib ühel hetkel osutuda parimaks investeeringuks, mis sa oma firmasse oled teinud!

Hea tulemüür sisaldab juba ka viirusetõrjet

Selleks, et sinu ettevõtte arvutid ja arvutivõrk oleks maksmaalselt kaitstud ja turvalised, vajad sa nii tulemüüri kui ka viirusetõrjet. Ettevõtjatel on võimalik soetada füüsiline tulemüür, millest asjalikumad sisaldavat tihti ka viirusetõrjet. Pannes selle seadme ettevõtte võrgu ja maailma vahele, võtab see pinge maha korraga kogu sisevõrgult, arvutitelt, serveritelt kui ka muudelt tähtsatelt süsteemidelt.

Korralik arvutikaitse peaks sisaldama viiruse- ja nuhkvaratõrjet, rämpspostitõrjet –seda nii tööasju ajades, mängides, internetis surfates või sotsiaalmeedias sõpradega suheldes.
Veendu, et oled kaitstud digitaalsete ohtude eest ning hangi omale kindel ja turvaline arvutikaitse. Saada meile päring ning aitame leida parima lahenduse.

Saada päring

Kontrollkood
SAADA PÄRING

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile