Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused

IT teenused

Ettevõtte IT-tugi

IT - lahenduste veatu toimimine tagab ettevõtte edu – võtame teie ettevõtte IT- alased mured enda kanda ja aitame infotehnoloogilisi protsesse tõhustada nii, et teie tark- ja riistvara teotaks maksimaalselt seatud eesmärke ning teie töötajad saaksid keskenduda oma põhitegevusele.

Arvutihooldus ja remont

Ikka juhtub, et üks või teine tehnikavidin ei tööta justnimelt siis, kui seda kõige rohkem vaja on.
Trumpit parandab rohkem kui lihtsalt riistvara!
Mida see tähendab?

Ettevõtte e-maili teenus

Meilid ei lähe kohale või ei tule sisse, spämmifilter laseb liiga palju asjassepuutumatuid kirju läbi või, vastupidi, selekteerib posti nii rangelt, et pooled tööalased kirjad visatakse spämmikausta, postkast saab alatasa täis ning peate kirjade kustutamisega aega raiskama...

Kõlab tuttavalt?

Aga see ei peaks üldse nii olema!

Apple’i toodete müük, garantii ja tehniline tugi

Kas oled mõelnud Mac sülearvuti soetada, su Apple’i tooted vajavad hooldust või soovid hoopis abi uue seadme kasutuselevõtul? Kõigi nende küsimustega saad Trumpiti poole pöörduda. Oleme Apple’i toodete ametlik edasimüüja Eestis ja pakume ka Apple’i toodete hooldusteenust.

Arvutikaitse

Kas oled kindel, et oled kaitstud digitaalsete ohtude eest, mis sind ja kolleege varitsevad internetis liikudes? Kas olemasolev viirusetõrje teeb oma tööd hästi? Ära jäta midagi juhuse hooleks - kaitse enda ja oma klientide andmeid maandades turvariskid minimaalseni. Aitame sul välja valida parima lahenduse ning kontrollime, et arvutikaitse oleks maksimaalne. Alati.

Serveri haldus ja monitooring

Serveri haldus ja monitooring peaks olema sama endastmõistetavad nagu ettevõttel pangakonto.
Kui sa ei tea, mille jaoks serveri halduse ja monitoorigu teenus head on, siis oled õnnelik inimene. Kõik need, kes on ise kogenud, millised võivad olla serveri tööga seotud probleemid, ei kõhkle nende ärahoidmisele raha kulutamast. Nad teavad, mille eest maksavad.

Andmete taastamine

Seisame selle eest, et kõigi meie klientide andmed oleks turvaliselt kaitstud! Kui sinu arvuti kõvaketas läks katki, kogemata kustutasid või salvestasid olulised dokumendid või failid üle, siis pöördu meie poole, saame sind kindlasti aidata.

Pilveteenus

Pilveteenus tähendab andmete ja rakenduste hoidmist internetis teenusepakkuja serverites. Teenus võimaldab sul mugavalt ja turvaliselt kaugtööd teha ning lihtsustab ettevõtte andmetest koopiate tegemist. 2015. aastal läbiviidud uuringu kohaselt kasutab pilveteenuseid juba 93% ettevõtetest. Loe täpsemalt, miks kasutada pilveteenust ning milliseid eeliseid see annab.

Turvaline kaugtöö

Teil puudub kontorist eemal olles ligipääs oma tööle, dokumentidele, raamatupidamisprogrammile või ühiskettale? Väga lihtsate vahenditega sealjuures turvaliselt on võimalik kõik need ligipääsud tekitada.

WiFi võrkude ehitamine

Korralik levi ja turvalisus on ettevõtte WiFi võrgu juures kõige tähtsamad

WiFi võrgu ehitamine võtab suhteliselt vähe aega, lisaks on selle eelisteks lihtne ja odav laiendamine ning võimalus kolides võrguseadmed kaasa võtta. Enne ehitama hakkamist tuleks aga põhjalikult läbi mõelda kaks asja: kuidas tagada, et võrk kõikjal hästi levib, ning mil viisil lahendatakse turvalisuse probleem.

Kodulehe haldusteenus

Inimesed, kes on puutunud kokku kodulehe haldusega, teavad, kui keeruliseks ja arusaamatuks on võimalik üks lihtne asi teha. Meie hoiame selle lihtsana.

Kodulehtede valmistamine

On üks hea ütlus: "Kui teil pole kodulehte, pole teid olemas." Kui Teil on otsingumootorites hästi leitav koduleht, olete selle läbi maailmale nähtav ning seda on ka teie teenused ja tooted.

Seadmete rent

Küsi meilt rendiks projektorit, serverit, laua või sülearvuteid. Lepingulistele püsiklientidele paljud teenused täiesti tasuta.

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile
VÕTA ÜHENDUST