Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi

Blogi

Trumpitil viies aasta kõrge krediidireitinguga

Alates aastast 2015 on AS Creditinfo tunnistanud Trumpiti A-kategooria krediidireitingu vääriliseks ning andnud talle tiitli „Edukas Eesti ettevõte“.

Dr Trumpit - tehniline esmaabi arstidele

Küberintsidente ja muid terviseandmete lekkeid on tervishoiuasutustes toimunud nii Eestis kui igal pool üle maailma. Uku Särekanno, Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) küberturvalisuse teenuse juht, on selle kohta öelnud, et küberturvalisuse “kett on täpselt nii tugev, kui tugev on selle nõrgim lüli”.

Kliendi lugu: Keila Perearstikeskus, Maarika Värav

Trumpiti ja Keila Perearstikeskuse suhet saab iseloomustada veidi nagu “vanapaari,” kus üks osapool mõistab teist juba poole lause pealt ja palju asju saab tehtud ilma palumatagi.

Delfi kirjutab: Trumpit Solutions kliendid võivad olla Eesti ühed õnnelikumad IT teenuste kasutajad

Trumpit on Eesti turul tegutsenud juba üksteist aastat ning omab suurt kogemustepagasit nii riist- kui ka tarkavara haldamisel ja arendamisel, sellest on kirjutanud Delfi väikese loo.

Soovime Sulle rõõmsaid pühi.

Pühade lahtiolekuajad
24.12 - 27.12 Suletud
28.12 - Avatud
31.12 - Avatud
01.01 - Suletud

3 võimalust, millega tõhustad meeskonnatööd

Alates 2018 augusti lõpust pakub Trumpit Promail-meiliteenuse abil uusi lahendusi, mis aitavad tööd planeerida ja piiravad sinu postkasti tulevat rämpsposti.

7 põhimõtet, kuidas sina saad olla edukam

Probleeme on seinast seina ja väga sagedasti viib üks probleem teiseni ning tuum või põhjus on hoopis mujal, kui esialgu paistab.

Trumpit intervjuu - Rando Pärna

Nimeta üks imelik, põnev või naljakas fakt enda kohta, mida võibolla enamus inimesi ei tea, aga mida sa oled nõus meie lugejatega jagama. "Ma tean Austraalia hümni sõnu peast"

Mis vahe on uuel Apple’il ja kasutatud Apple’il?

Õige vastus: ainult hinnavahe, vähemalt kui ostad selle Trumpitist.

MailStore: e-maili arhiveerimis- ja varundamislahendus.

E-kirjad ei mahu ära, postkast on pidevalt täis. Tihti peab vanu kirju kustutama, et uutele ruumi juurde teha? Nendele küsimustele ja teistelegi on hea lahendus, see on MailStore.