Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi

Blogi

Eestis asuva 11 innovaatilise Pilveteenuse pakkuja seas on ka TRUMPIT

Ühendkuningriigis asuv DataMagazine väljaanne kõrvutas hiljuti Eestis asuvaid pilveteenuse pakkujaid ja 11 valitu seas oli ka TRUMPIT.

Apple arvutite hoolduspakett

Kui Sinu Macbook või iMac on jäänud aeglaseks, undab ja on tolmu täis, siis peaks ette võtma põhjaliku hoolduse. Nüüd on hoolduspakett saadaval kindla hinnaga.

Arvuti hoolduspakett

Kui arvuti on jäänud aeglaseks, undab ja on tolmu täis, siis peaks ette võtma põhjaliku hoolduse. Enam pole vaja muretseda selle pärast, mis niisugune töö maksma võiks minna – nüüd on hoolduspakett saadaval kindla hinnaga.

Arvuti hooldustööd ja remont nüüd järelmaksuga

Oleme Trumpitis muutnud oma hooldusteenuse eest tasumise võimalused paindlikumaks, nii et kõigepealt saaks lahendatud Teie arvutimure, ilma et kogu summat kohe välja käia oleks tarvis. Järelmaks kehtib töödele, mille hind ületab 100 euro piiri.

Trumpiti e-poes nüüd ka järelmaks

Ostes Trumpiti e-poest kaupa rohkem kui 100 euro eest, saad soovi korral tasuda järelmaksuga.

Trumpit 13

13-aastane on eriline! Trumpit Solutions on asutatud juba 2008. aastal. Selle auväärt vanusega tekkisid kohe mitmed paralleelid.

Kontaktivaba arvutiteenindus

Too arvuti meile remonti ja tule järgi kontakivabalt!
Kaitseme end ja teisi!
Kuidas see käib?

Oktoobris 2020 liitus Trumpiti meeskonnaga Johannes Veskiväli

Uus töötaja toob Trumpitisse mitme valdkonna oskusteavet Oktoobris 2020 liitus Trumpiti meeskonnaga Johannes Veskiväli, kel on seljataga mitmekülgne karjäär ja õpingutee.

Trumpitil viies aasta kõrge krediidireitinguga

Alates aastast 2015 on AS Creditinfo tunnistanud Trumpiti A-kategooria krediidireitingu vääriliseks ning andnud talle tiitli „Edukas Eesti ettevõte“.

Dr Trumpit - tehniline esmaabi arstidele

Küberintsidente ja muid terviseandmete lekkeid on tervishoiuasutustes toimunud nii Eestis kui igal pool üle maailma. Uku Särekanno, Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) küberturvalisuse teenuse juht, on selle kohta öelnud, et küberturvalisuse “kett on täpselt nii tugev, kui tugev on selle nõrgim lüli”.