Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / arvutihooldus

Blogi

Apple arvutite hoolduspakett

Kui Sinu Macbook või iMac on jäänud aeglaseks, undab ja on tolmu täis, siis peaks ette võtma põhjaliku hoolduse. Nüüd on hoolduspakett saadaval kindla hinnaga.

Arvuti hoolduspakett

Kui arvuti on jäänud aeglaseks, undab ja on tolmu täis, siis peaks ette võtma põhjaliku hoolduse. Enam pole vaja muretseda selle pärast, mis niisugune töö maksma võiks minna – nüüd on hoolduspakett saadaval kindla hinnaga.

Arvuti hooldustööd ja remont nüüd järelmaksuga

Oleme Trumpitis muutnud oma hooldusteenuse eest tasumise võimalused paindlikumaks, nii et kõigepealt saaks lahendatud Teie arvutimure, ilma et kogu summat kohe välja käia oleks tarvis. Järelmaks kehtib töödele, mille hind ületab 100 euro piiri.

Apple’i laadija parandus 10 euroga

Kuigi Apple’i tooted on tuntud oma kvaliteedi poolest, võib ka nendega üht-teist juhtuda. Mida teha, kui Apple’i sülearvuti laadija on katki?

Kõvaketta taastamine ja 6 nõuannet kahju ennetamiseks

Kui kahjustatud kõvakettal olnud programmid on võimalik uuele kettale installeerida, siis isiklike failide taastamiseks on juba oluliselt keerulisem.

Arvuti puhastus muudab masina kiiremaks ning töökindlamaks

Üks neist töödest, mida arvuti juures regulaarselt peaks tegema, on arvuti puhastus mittevajalikest failidest, aga ka tolmust.

Kellele sa helistad, kui arvuti remont on hädavajalik?

Kui arvuti ootamatult töötamast lakkab, toob see kaasa palju segadust: mis nüüd peale hakata? Kui palju arvuti remont maksma läheb? Kuhu arvuti viia tuleks? Kust leida aeg, et sinna sõita?

Andmete taastamine on peaaegu alati võimalik!

Kui andmed ära kaovad, siis on need tingimata üliolulised – näiteks kliendiandmebaas, raamatupidamine või perekonnafotode arhiivi. Andmete taastamine võib nõuda aega ja tuua kaasa kulutusi, ent annab enamasti siiski tulemusi.

Leia omale IT-spetsialist enne, kui häda käes

Öeldakse, et rumal õpib enda, tark teiste vigadest. Oma IT-spetsialisti leidmise tähtsaim põhjus ei peaks olema see, et siis on, kes hädaolukorras appi tuleb.

ID-kaardi tarkvara uuendamine võib lahendada ootamatu probleemi

Meie poole pöördutakse mõnikord murega, et ID-kaart ei tööta – kas ei saa sellega panka sisse või on muude tehingute tegemine häiritud. Enamasti ei tule kasutaja selle pealegi, et probleem võib olla üsna lihtne, nimelt on ID-kaardi tarkvara uuendamine tegemata.
12