Lisatud ostukorvi
Tekkis küsimusi?
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
IT küsimuste osas nõustab sind Kenno
Kenno Kink
kenno.kink(at)trumpit.ee
tel: +372 60 30 222
Avaleht / Teenused / Arvutitöökoha haldus

Arvutitöökoha haldus

Arvutitöökoha haldus Lahendame sinu arvutiga seotud probleemi kahe tunni jooksul!

Arvutitöökoha haldus on suurepärane lahendus firmadele, mis pole nii suured, et oma IT-spetsialisti palkamine ennast ära tasuks, ent asjatundja abi läheb ometi aeg-ajalt tarvis. Arvutitöökoha halduse teenus tähendab, et võtame enda kanda kõik mured, mis on seotud arvuti tark- ja riistvaraga, serveriga, võrguseadmega, printeriga jms.

Niipea kui oled meile teatanud häirest arvuti töös, hakkame sellega tegelema. Suur hulk probleeme on võimalik lahendada kaughalduse kaudu, aga kui tarvis, siis tuleme kohale, vajadusel viime seadme remonti. Teenus ei piirdu ainult Tallinnaga, meie esindaja on olemas ka Tartus, Pärnus, Viljandis ja Rakveres.


Meie kogemused lubavad välja käia konkreetse lubaduse – viga kõrvaldatakse kahe tunni jooksul. Võtame täieliku vastutuse sinu arvutite laitmatu töötamise osas. Samuti tagame, et sinu kõigist olulistest dokumentidest, raamatupidamisest, serverist ja kõigist arvutitest tehakse iga päev koopiad, vajadusel ka mitu koopiat.

Oleme abiks ka siis, kui mingit probleemi polegi, vaid soovid lihtsalt uut arvutit või printerit või vajab tarkvara uuendamist. Aitame leida sellise lahenduse, mis arvestab kõigi sinu vajadustega.

Kõik küsimused saavad vastuse

Peame tähtsaks seda, et klient ise mõistaks, mis on tekkinud vea põhjus ja mille eest ta maksab. Suudame ka väga arvutikauge inimesega rääkida keeles, millest ta aru saab. Meie jaoks pole olemas rumalaid küsimusi.

Võimalik nii kuutasu kui ka tunnipõhine hind

Kui firma on väike ja probleeme arvutiga – loodetavasti! – kuigi sageli ette ei tule, siis on otstarbekas kasutada tunnitasul põhinevat hinda. Tunnitasu on olenevalt tööst 30-40 eurot.
Firma kasvades muutub tunnipõhine hind mitte üksnes kalliks, vaid juhile ebamugavaks, sest kõigi probleemidega pöördutakse kõigepealt tema poole. Sellepärast soovitame klientidele kuutasupõhist hinda. Tasu suurus sõltub mitmest asjast, ennekõike töökohtade arvust. Kui palju maksaks arvutitöökoha halduse teenus sinu firmale, saad teada päringu abil.

Tagasiside klientidelt

"Trumpitiga koos töötades saame meie keskenduda oma alale ja olla head arstid ning õed selle asemel, et olla samal ajal IT spetsialistid."
Maarika Värav - Keila Perearstikeskus

"Trumpiti kõrge teeninduskultuur on alati tähendanud kiiret ja lihtsat koostööd, mis vähendab märgatavalt minu kui ettevõtja koormust it-küsimustes. Soovitan soojalt."
Peeter Nieler - Arendusfirma Criffin asutaja ja juht

Loe teiste klientide tagasisidet

Saada päring

Kontrollkood
SAADA PÄRING

Täiendav tarkvaraline tugi

Trumpauto
Arendame autohooldus tarkvara autoremondi töökodadele.
StandardBooks
Eesti populaarseim majandustarkvara
Medisoft Perearst2
Eesti suurim sotsiaalkindlustus- ja meditsiinitarkvara
Microsoft Sharepoint
Veebipõhine failihaldus- ja grupitöö keskkond
Microsoft Exchange
E-maili terviklahendus sinu ärile