Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Konverterid / NET TRANSCEIVER SFP/S-4554LC80D MIKROTIK
NET TRANSCEIVER SFP/S-4554LC80D MIKROTIK
Rendi seda toodet, kuutasu alates 2.23 € kuus. Saada päring.
Toote kood S-4554LC80D
Tootja MIKROTIK
Description Pair of SFP 1.25G module for 80km links with Single LC-connectors
Vendor Homepage mikrotik.com/product/s_4554lc80d
Cable distance 80km
Shipping box quantity 1
Shipping Box Depth 7.2 cm
Shipping Box Height 1.6 cm
Shipping Box Weight 0.042 kg
Shipping Box Width 1.1 cm
Unit Brutto Volume 1.267e-005 cubm
Unit Net Weight 0.02 kg
Unit Gross Weight 0.042 kg
Unit Box Width 0.011
Unit Box Length 0.072
Unit Box Height 0.016
Full Description Line Cable distance 80km
Category Code MCO
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg
ELK 10tk 1-2 PÄEVA