Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Võrgukaablid / UBIQUITI OM3 50/125 ΜM DUPLEX LC CABLE
UBIQUITI OM3 50/125 ΜM DUPLEX LC CABLE
Rendi seda toodet, kuutasu alates 0.27 € kuus. Saada päring.
Toote kood UOC-3
Tootja UBIQUITI NETWORKS
Type Patch cable - OM3
Technology Duplex fibre optic
Type of Fibre Optics Multimode
Features Indoor
Length 3 m
Core / Cladding Diameter 50 / 125 micron
Connector 2 x LC/UPC multi-mode - male
Connector (Second End) 2 x LC/UPC multi-mode - male
Colour Aqua
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg
API 36tk 7-10 PÄEVA