Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Regulaarne arvutihooldus tagab ettevõtte küberturvalisuse

Regulaarne arvutihooldus tagab ettevõtte küberturvalisuse

4.detsember 2015  /  0 kommentaari  /  arvutihooldus  /  autor: Kenno Kink
Regulaarne arvutihooldus tagab ettevõtte küberturvalisuse Tänapäeval tehakse üha enam tööd arvutitega ning ka kõik organisatsiooni olulised dokumendid on elektroonilised. Sõltumata tegevusvaldkonnast on vaja seda informatsiooni võõraste eest kaitsta. Et sinu ettevõttele tähtsad failid ja dokumendid oleksid kaitstud ja riistvara ning lisaseadmed töötaksid tõrgeteta, lase IT-spetsialistil regulaarselt arvuti ja muud seadmed üle vaadata.

Milliseid probleeme aitab regulaarne arvutihooldus lahendada?

  • Arvuti on aeglaseks muutunud või jookseb pidevalt kokku
  • Oled süsteemilt saanud teateid, et sinu andmed võivad ohus olla (näiteks on arvutisse sattunud spioontarkvara, mida olemasoleva viirusetõrjeprogrammiga eemaldada ei õnnestu)
  • ID-kaardi lugeja või muu seade ei tööta korralikult
  • Arvutis olevad programmid vajavad uuendamist
  • Internetiühendus katkeb pidevalt või on aeglane

Arvutihoolduse käigus testime kõrvaketast, operatiivmälu ja teisi arvuti komponente, nii on võimalik riistvaralised probleemid tuvastada. Samuti saame üle vaadata tulemüürid ja viirusetõrjete ajakohasused, et sinu äri andmed oleksid kaitstud nii hävinemise kui valedesse kätesse sattumise eest.

Vaid kohapealne arvutihooldus võimaldab arvuti mustusest puhastada

Arvuti igapäevasel kasutamisel koguneb paratamatult sinna mustust. Kuigi arvutite kaughaldusega saab lahendada hulga probleeme, võimaldab vaid kohapealne arvutihooldus ja kuivanud termopasta uue efektiivsemaga asendada. Puhastatud arvutid töötavad kiiremini ja paremini, samuti näevad esinduslikumad välja.

Arvutihoolduse käigus on mugav ka riistvara uuendada


Tehnoloogia uueneb väga kiiresti, nii võib mõni aasta tagasi soetatud arvuti tänasel päeval juba kaasajastamist vajada. Teinekord piisab vaid mõne komponendi ümbervahetamisest ja uue arvuti ostmise võib edasi lükata. Näiteks, kui arvutis ei ole enam piisavalt ruumi andmete salvestamiseks, saame lisada suuremahulisema kõvaketta ja kogu informatsiooni uuele kettale kloonida. Mitme töö korraga tegemine säästab üldjuhul nii aega kui raha.

Regulaarse arvutihooldusega võid olla kindel, et sinu arvutis ei ole üleliigset tolmu ning selle operatsioonisüsteem, programmid, tulemüür ja viirusetõrje on kaasaegsed. Nii on töö tegemine hõlpsam ja kõik ettevõtte andmed kaitstud.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR