Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Apple Watch näitab kellade tipptaset

Apple Watch näitab kellade tipptaset

10.märts 2016  /  0 kommentaari  /  apple  /  autor: Kenno Kink
Apple Watch näitab kellade tipptaset Apple Watchi ja teiste nutikellade müügile tulek on kellade turu pea peale keeranud. 2015. aasta viimases kvartalis soetati maailmas üle 8 miljoni nutikella ja esimest korda ületas see number isegi Šveitsi kellatootjate müügid. See paneb paljusid küsima: „Mis teeb Apple’i kellast nii ihaldusväärse toote?”

Minimalistlik ja kasutajasõbralik disain

Apple Watch on esimene Apple’i seade, mis on loodud kandmiseks. Nagu Apple’i toodete puhul tavapärane, on kell minimalistliku ja stiilse disainiga. Seade on puutetundliku ekraaniga kahes erinevas mõõdus, 38mm ja 42mm. Korpusi on kolm erinevat varianti: roostevabast terasest, alumiiniumist (spordikellal) ja 18-kraadisest kullast. Kella rakendusi saad juhtida puudutustega, vajutustega ja ka nupust nagu klassikalistel kelladel. Nupu keeramisega saad suumide ja kerida ning vajutades naasta pealehele. Aku säästmiseks ei ole ekraan pidevalt aktiivne, vaid lülitub sisse siis, kui liigutad oma kätt, näiteks keerad rannet näo poole.

Apple Watch ühendab nuti- ja spordikella funktsionaalsuse

Apple’i kell töötab koos uuemate iPhone’idega (5, 6 ja 6 Plusiga). Väikse korpuse sisse on ära mahutud palju sisu, nii saad nutikellaga lisaks kellaaja vaatamisele teha palju muudki, näiteks:
  • vastata kõnedele,
  • lugeda tekstisõnumeid,
  • kuulata muusikat,
  • teha häälotsinguid,
  • kasutada kalendrit,
Lisaks saad integreeritud kaartide ja Siri assisteerimisrakendusega alati kiire ülevaate sellest, mis sinu ümber toimub. Apple’i kellal on palju nutiseadme funktsioone, kuid mitte ainult. Apple Watch on väärt abimees ka igale spordi harrastajale. Spetsiaalsete sensorite ja rakenduste abil saad mõõta pulssi ja kulutatud kaloreid ning analüüsida oma treeninguid ja tulemusi.

Apple’i kellade müük ja järelmaksu võimalus

Trumpit on Apple’i toodete ametlik edasimüüja Eestis. Meie e-poest saad soetada järgmisi Apple Watche:
  • Apple’i roheline spordikell,
  • Apple’i valge spordikell,
  • Apple’i must spordikell,
  • ja lisaks ka laadija.
Kui sul pole võimalust või soovi kella kohe välja osta, saad toote soetada ka järelmaksuga (järelmaksu pakume koostöös Liisiga). Järelmaksuga tasumiseks võta meiega ühendust.


 

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR