Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Serveri ja arvutite rent - kiire ja mugav lahendus

Serveri ja arvutite rent - kiire ja mugav lahendus

24.märts 2016  /  0 kommentaari  /  seadmete rent  /  autor: Kenno Kink
Serveri ja arvutite rent - kiire ja mugav lahendus Kui vajate ajutiselt lauaarvutit, sülearvutit või projektorit, siis saate selle Trumpitist rentida. Samuti on võimalik rentida servereid või virtuaalserveri ressurssi.

Arvutite rent paariks päevaks

Vajadus rentida ajutiselt arvuti või esitlustehnika võib tekkida mitmel põhjusel:
  • sõidetakse messile ning tahetakse seal näidata filmi või slaidiprogrammi
  • korraldatakse tavalisest suurem koosolek, seminar või ümarlaud
  • sõidetakse puhkusele või komandeeringusse ning tahetakse töö või mängud kaasa võtta, ent kodus ja kontoris on olemas ainult lauaarvutid
  • võetakse juurde ajutine töötaja, näiteks kui on tegemist lühiajalise projektitööga
  • korraldatakse pidu, kus hulk külalisi peab saama ühel ajal arvutiga mängida.

Sülearvutitest pakutame rendiks Apple Macbooki, HP Elitebooki ja Lenovo T-seeria arvuteid. Hind sõltub päevade arvust (mida pikem periood, seda soodsam tuleb päevahind) ning mudeli hinnast.
Lauaarvuteid võib rentida kas üksnes arvutikastina või komplektis koos monitori, klaviatuuri ja hiirega. Hind sõltub päevade arvust ja mudeli hinnast.
Projektori mudeleid ja hindu saad vaadata siit. Firmadel on arvutite rendiks vaja esitada garantiikiri, eraisik peab maksma tagatisraha. Rendi­aega arvestatakse hommikul kella kümnest järgmise päeva kella kümneni, nädala­vahetus läheb kirja ühe päevana. Lisaks võib tellida ka tehnika kohaletoomise ja ülespaneku Tallinna piires.

Server renditakse aastateks

Serveri rentimisel on kaks võimalust:
  • renditakse füüsiline seade, mis tavaliselt viiakse enda kontorisse. Korraliku serveri eest tuleb välja käia vähemalt 3000-4000 eurot, Trumpitist rentides algavad hinnad 100 eurost kuus.
  • renditakse virtuaalserver, mis asub Trumpiti serveriruumis. Ühtlasi Trumpit ka vastutab selle eest, et server laitmatult töötaks.
Virtuaalserveri puhul saab rentida kas serveriressurssi või täisteenust, mille korral Trumpit tegeleb ka selle haldamise, seadistamise ja muuga, see sobib eriti väikestele ja keskmistele firmadele, kus oma IT-spetsialisti tööl ei ole. Uuri täpsemalt serveri rendi kohta ning oleme toeks, kui vajad abi kodulehe majutuse teemadel.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR