Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Miks on parem Apple’i remont ette võtta meie juures, mitte esinduses?

Miks on parem Apple’i remont ette võtta meie juures, mitte esinduses?

18.aprill 2016  /  0 kommentaari  /  apple  /  autor: Kenno Kink
Miks on parem Apple’i remont ette võtta meie juures, mitte esinduses?

Põhjus on väga lihtne: meie juures on see tunduvalt odavam, aga töö saab tehtud sama hästi. Kuidas see võimalik on?

Trumpit on Apple’i ametlik edasimüüja

Apple’i remondi odavam hind ei tule sellest, et kasutame kahtlase kvaliteediga osasid või iseõppinud hooldajaid. Kõigil meie töötajatel on erialane sertifikaat ning me tegeleme Apple’i toodetega juba aastast 2009. Kasutame ainult originaalvaruosasid.


Remondime järgmisi Apple’i seadmeid:

  • Sülearvutid (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro)
  • iPhone
  • iPad
  • iPod.

Trumpiti müügiinimesed tegelevad ka Apple’i toodete hooldusega ning tänu sellele teavad täpselt, mida lubada ja milline lahendus kliendile kõige otstarbekam võiks olla. Meie kogemusest Apple’i toodete müügi ja remondi vallas võite täpsemalt lugeda siit: Apple’i toodete müük, garantii ja tehniline tugi.

Millest siis ikkagi suur hinnavahe ametlike esindustega?

Hinnaeelist saame pakkuda tänu sellele, et meie tõepoolest remondime tooteid, mitte ei asenda üht osa teisega. Ehkki esimesel hetkel tundub, et remont peaks ju olema töömahu­kam ning seetõttu kallim kui ühe varuosa asendamine teisega, selgub väga sageli, et varuosa maksab kordi rohkem kui vea likvideermine. Meie praktika näitab, et üheksal juhul kümnest ei ole vaja midagi asendada.

Loomulikult anname enda tööle ka garantii, nii et pole vaja karta, nagu tähendaks remon­ti­mine üksnes ajutist hädalahendust.

Levinuimad probleemid on vedelikukahjustus ja mahapillamine

Apple’i tooted on üldiselt väga kvaliteetsed ning pidevat parandamist ei vaja. Kuidas tagada seadme pikk eluiga, sellest oleme kirjutanud siin: Apple’i hooldus: 4 tegevust Maci töökorras hoidmiseks.

Kõige sagedasemad mured on need, mille kasutaja ise kogamata on põhjustanud: kas läheb kohvitass ümber või kukub asi maha. Iseäranis vedelikukahjustuse korral on oluline kiiresti reageerida, sest nädalateks seisma jäänud arvutis hakkab levima hallitus.

Vastus järgmisel päeval

Hiljemalt järgmisel päeval pärast seadme kättesaamist oskame öelda, mis Apple’i remont maksma läheb. Hinnaarvutamisel aluseks on tööle kuluvate tundide arv.

Kliendile anname selleks ajaks, kui Apple’i remont kestab, tasuta Apple’i asendusarvuti – kes kord Apple’i kvaliteediga on ära harjunud, ei taha sellest päevakski loobuda: Miks meeldivad tarbijatele Apple’i tooted?.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR