Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Leia omale IT-spetsialist enne, kui häda käes

Leia omale IT-spetsialist enne, kui häda käes

21.aprill 2016  /  0 kommentaari  /  arvutihooldus  /  autor: Kenno Kink
Leia omale IT-spetsialist enne, kui häda käes

Öeldakse, et rumal õpib enda, tark teiste vigadest. Oma IT-spetsialisti leidmise tähtsaim põhjus ei peaks olema see, et siis on, kes hädaolukorras appi tuleb. Tasemel IT-spetsialist suudab probleeme ennetada.

Regulaarne hooldusteenus hoiab ära enamiku probleeme

Õnnetust ära hoida on kordades lihtsam ja odavam kui pärast tagajärgi likvideerida. Meie IT-spetsialist oskab soovitada, milliseid seadmeid osta, millal tarkvara uuendada jne. Ta hoolitseb selle eest, et kõigist andmetest tehakse varukoopiad, et arvutitesse paigaldatakse tõhusad viirusetõrjeprogrammid, et arvuteid puhastatakse korrapäraselt ning probleemsed detailid vahetatakse õigel ajal välja. Meie pakutavast arvutihooldusteenusest saad lähemalt lugeda sellest artiklist: Regulaarne arvutihooldus tagab ettevõtte küberturvalisuse.

Kaughaldus lahendab probleemi paari tunni jooksul

Suurem osa arvutitega ette tulevatest probleemidest on võimalik lahendada kaughalduse korras. Arvutitöökoha haldusest oleme pikemalt kirjutanud siin: Arvutitöökoha haldus. Kui kaughaldusega probleemi lahendada ei saa, siis tuleme kohale ja viime seadme remonti. Seejuures tagame, et kõigist andmetest saavad tehtud koopiad, nii et igapäevases töös suuremaid takistusi tekkida ei tohiks. Arvutite parandamisest kirjutasime siin: Kiire ja efektiivne arvuti parandus.

Anname nõu arvutipargi uuendamisel

Sinu vajadustega kursis olev IT-spetsialist oskab anda parimat nõu, kui plaanid arvuteid, servereid, printereid, monitore, tarkvara vms juurde osta. Kuigi me tegeleme ka ise arvutite müügiga, ei ole vaja karta, et IT-spetsialist teile tingimata meie poolt vahendatavaid kõige kallimaid mudeleid hakkaks soovitama. Meie jaoks on IT-teenused põhitöö ning arvutite müük teisejärguline; kindlasti ei pane me oma usaldusväär­sust proovile sellega, et pakume kliendile ühekordse müügitehinguga asja, mida tal tegelikult vaja pole.

Oleme olemas 24/7

Kui klient soovib, siis võime lepingusse panna punkti, et oleme tema jaoks olemas iga päev ja iga kell. Olukordi, kus IT-spetsialistil on vaja kohale tormata keset ööd või suurel riigipühal, ei tule küll sageli ette, ent paar korda aastas siiski juhtub, et ettenägematu õnnetuse, näiteks ülemise korruse veeavarii tõttu on iga minut kallis.

Esindus kuues linnas

Trumpiti IT-spetsialisti teenused on kättesaadavad:

  • Tallinnas
  • Tartus
  • Pärnus
  • Viljandis
  • Kuressaares. 

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR