Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Sinu isiklik e-posti platvorm.

Sinu isiklik e-posti platvorm.

13.september 2016  /  0 kommentaari  /  it-teenus  /  autor: Kenno Kink
Sinu isiklik e-posti platvorm. 1. Kõik hinnas - Lühidalt, Axigen katab kõik. Pole vaja kokku panna erinevaid süsteeme ja andmebaase - parem kasutada üht terviklahendust.

2. Multi-platvorm - Me näeme palju vaeva, et Axigen töötaks erinevatel platvormidel. Vali, mis Teile paremini sobib, kas Windows, BSD, Solaris või hoopis Linux. Vahetada saad operatsioonisüsteemi igal ajal.

3. Uue tasemega Webmail - Unusta desktopi meiliprogramm, mida siiani kasutanud oled. Axigeni WebMaili kasvõi päeva proovides saad aru, et sul pole enam midagi muud vaja.

4. Kõik on kontrolli all - Axigeni administraatoritel on halduseks suurepärane administreerimisliides. Kui on vaja server põhjalikumat seadistamist on Axigenil laiendatud käsureatööriistad.

5. Suurepärane tehniline tugi - Julgustame Teid küsima meie praeguste klientide tagasisidet. Kui vaja, siis võime aidata teil ühendust võtta mõne praeguse kliendiga, kes võib rääkida teile oma kogemusest Axigeni ja meie tehnilise toega.

6. Kiire kasutuselevõtt - Axigeni paigaldus ning allalaadimine on ülimalt kiire ja kõik võtab aega alla 20 minuti.

7. Tootlikkus… - Julgustame Axigeni kasutajaid olema produktiivsemad kasutades sisse ehitatud tugisüsteeme: kalendrid, ülesanded, märkmed ja kontaktid. Kõik on ühendatud kasutaja epostiga.

8. …ja koostöö - Paranda koostööd. Näed kolleege, kes on hetkel aktiivsed, saad nendega jagada faile, eposti, kohtumisi korraldada ja luua ühiseid kontakte.

9. Ole mobiilne - Püsi ühenduses 24x7- sinu andmed ja info jõuab koheselt mobiilile või muule nutiseadmele.

10. Meie keeled - Meie WebMail on hetkel 28 erinevas keeles. Kui vajalikku keelt ei ole, siis meie online tõlkeprogramm on alati abiks ja tõlgib sinu eest.

11. Sujuv migratsioon - Täisautomaatne ja sujuvalt töötavad migreerimisvõimalused. Saate liikuda Axigeni serverile ilma igasugste probleemideta.

12. Meelerahu - Axigen hõlmab suurepärast ning väga tõhusat antiviirusprogrammi ja rämpspostifiltrit. Axigeni kasutajatel avaneb iga päev puhas ja turvaline postkast.

Loe rohkem Axigeni kohta ja vaata ka demo www.axigen.com
Trumpit on Axigeni ametlik esindaja Eestis. Võta ühendust ja uuri milline lahendus sobiks Teie ettevõttele.
Loe lisaks ka pilveteenusest.

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR