Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Trumpiti panus heategevusse: www.lasteliit.ee valmis tasuta

Trumpiti panus heategevusse: www.lasteliit.ee valmis tasuta

18.september 2017  /  0 kommentaari  /  heategevus
Trumpiti panus heategevusse: www.lasteliit.ee valmis tasuta Trumpit otsustas Asenduskodude Laste Liitu toetada sellega, et tegi neile tasuta kodulehe. Lastega seotud heategevust on Trumpit toetanud firma rajamisest peale.

Trumpit oli pikka aega Unicefi Eesti rahvuskomitee toetaja. Kui aga Unicef otsustas Eesti kontori sulgeda, siis hakati toetama asenduskodu taustaga lapsi.

Asenduskodude Laste Liidu (ALL) asutasid aastal 2012 kaks noort, kes ise asendusperes kasvanud ning kes soovisid jagada isiklikku kogemust teiste sealt pärit noortega. 2013 alustas ALL seminaride korraldamisega ning see on tänaseni jäänud liidu üheks põhitegevuseks. Mitmepäevasel seminaril jagatakse varsti iseseisvat elu alustavatele noortele teadmisi asjadest, mida kool ei õpeta, ennekõike töö leidmisega seotut – kuidas koostada CV-d, kuidas käituda tööintervjuul jms. Loenguvälisel ajal pakutakse ka meelelahutust, minnakse seiklusparki, ujulasse või lõbustusparki, samuti saavad noored omavahel kogemusi vahetada eri asendusperede kohta. Seminarid on tasuta.

Lisaks korraldab ALL jõulude ajal annetuskampaaniaid ning aitab noortel leida suveks esimest töökohta.

Vaata kodulehte www.lasteliit.ee ja anna Sinagi oma panus heategevusse. Toetamise kohta leiad info siit

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR