Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Sharepoint ja Infowise Ultimate Forms

Sharepoint ja Infowise Ultimate Forms

20.november 2017  /  0 kommentaari  /  sharepoint, infowise  /  autor: Riiko Vartiainen
Sharepoint ja Infowise Ultimate Forms Kõik, kes on oma ettevõtte asjaajamist korrastades avastanud Microsofti SharePointi platvormi, on kindlasti kokku puutunud ka olukorraga, kus mingi ülesande täitmine vaid SharePointi enda vahenditega on osutunud oodatust keerukamaks. Me teame, et SharePointi platvormile on võimalik programmeerida ka ise rakendusi ja luua peaaegu ükskõik kui keerulisi lahendusi, kuid see tähendab programmeerimise oskusega spetsialisti palkamist, koolitamist ja tema kurssi viimist asutuse vajadustega. Selles olukorras tuleb appi Infowise Solutionsi poolt loodud SharePointi rakendustarvara Ultimate Forms.

Mis on Infowise Ultimate Forms?
Ultimate Forms on komplekt erinevatest rakendustarkvara komponentidest, mis on loodud spetsiaalselt Sharepoint On Premises (kohalik SP server) või Office 365 (Microsofti SP pilvepakett) platvormile. Need laiendavad SharePointi niigi rikkalikku funktsionaalsust veelgi.

Kõige tähtsam lisaväärtus peitub aga selles, et Ultimate Formsi laiendused võimaldavad luua SharePointi platvormile erilahendusi programmeerimisoskust omamata. Keerukaid töövoogusid või visuaalsete indikaatoritega loendivaateid saavad luua nüüd mitte ainult IT-spetsialistid, vaid ka ärisuuna töötajad, kes ei pea tundma arvutikoodi. Lihtsa vaevaga saab määrata veebivormidele dünaamilisi vaikeväärtusi, määrata igale väljale eriõigusi vastavalt kasutaja rollile, luua ajastatud teavitusi ning meeldetuletusi, kujundada erivaateid printimiseks, disainida graafikuid, kajastamaks visuaalselt loendi väärtuseid ja veel palju-palju muud.

Vormide kujundamine on lihtne. On tulnud ette, et SharePointi enda vormide kujundus pole just kõige ülevaatlikum ja kasutajasõbralikum? InfoWise Ultimate Forms pakub võimaluse lihtsa vaevaga muuta vormid mitmeveeruliseks, jagada erinevad veerud eraldi TABide alla ja isegi piirata TABide nähtavust või kirjutamisõigust vastavalt kasutaja rollile. Kliki vasakul asuvale pildile, et näha suuremalt.


Loendite kujundamisel saab kasutada mitmeid visuaalseid indikaatoreid. Kas on tekkinud soov, et SharePointi loendis võiks visuaalselt olla näha, kui kaugel on eesmärgi täitmine või kas mõne üksusega on midagi korrast ära? Ultimate Forms aitab luua selliseid visuaalseid väljundeid kõigest mõne minutiga ja ei nõua mingit koodi tundmist.

Rikasta oma lehed dünaamiliste graafikutega. InfoWise Smart Chart Pro moodul võimaldab luua dünaamilisi graafikuid, mis võtavad oma lähteandmed SharePointi loendist. Muutes või lisades kirjeid loendisse, muutub kohe ka graafiline pilt.Laiad võimalused luua ise ajastatud või tingitud sündmusi. Kas on tekkinud soov käivitada mingi tegevus juhul, kui muutub mõne üksuse/kirje kindel väli? Kas on olnud vajadust kontrollida kindla intervalliga mingeid tingimusi ja vajadusel luua tööülesandeid, saata teavitusi või teha seepeale muudatusi mõnes teises loendis? Tööprotsesside automatiseerimiseks on Infowise Smart Actioniga võimalik luua toiminguid, mis muudavad automaatselt üksusi teistes loendites, saadavad teavitusi, loovad uusi üksusi või koguni terveid saite. Samuti on võimalik automaatselt muuta üksuste õiguseid delikaatse info kaitsmiseks või täiendada kasutajainfot võrguhalduskeskonnas Active Directory.

Need olid üksikud näited võimalustest, mida Infowise SharePointile juurde pakub. Ultimate Forms on kasutajasõbralik ja ei nõua IT-haridusega programmeerimise oskust, vaid pakub kasutajaliidest, kus menüüde ning valikute abil saavad lihtsaid ja keerukamaid lahendusi luua spetsialistid ka väljaspool IT-osakonda.

Trumpit ja Infowise Ultimate Forms
Trumpit Solutions on juba aastaid turustanud InfoWise’i tooteid Eestis ning meie meeskonnas on spetsialiste, kes oskavad nõustada ja suunata InfoWise’i ning SharePointi platvormi kasutamisel. Pakume ka konsultatsiooni ning kohapealset kasutajatuge eesti, vene ja inglise keeles.

Trumpit Solutions ei ole Infowise’i tarkvara tootja. Oleme InfoWise Solutionsi partner ja edasimüüja Eestis. Huvi korral küsi täiendavat infot siit.

Infowise

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR