Lisatud ostukorvi
7 põhimõtet, kuidas sina saad olla edukam
Avaleht / Blogi / 7 põhimõtet, kuidas sina saad olla edukam

7 põhimõtet, kuidas sina saad olla edukam

1.august 2018  /  0 kommentaari  /  autor: Kenno Kink
5. juulil 2018 väljastas Creditinfo Trumpitile sertifikaadi Edukas Eesti ettevõte 2014–2018. See sertifikaat näitab, et viimase viie majandusaasta jookul (2013–2017) on ettevõtte krediitireiting olnud pidevalt kõrge. Ainult 3,4% Eesti ettevõtest on selline saavutus ette näidata. Kuidas me selleni oleme jõudnud?

 • Mõtleme läbi skeemi, kuidas kriisiolukorras toimida.

  Meie töös tuleb ikka ette olukordi, mis nõuavad kiiret tegutsemist (IT-süsteemide, serverite vm rikked, võrgukatkestused). Neis situatsioonides loeb kiirus ja pole võimalik pikalt juurelda või hakata projekti koostamise peale aega kulutama. Samas on selliste olukordade tegevusskeemid võimalik üldjoontes juba enne paika panna ja läbi mängida, nii et saame kohe keskenduda olulisele ning jätta teisejärgulised probleemid hilisemaks.
 • Visualiseerime suurte projektide lahendused.

  Kodulehtede, veebirakenduste jt arendamist vajavate süsteemide puhul võtame aega, et paberi ja pastakaga üles joonistada, mida me tegema hakkame.
 • Leiame üles tegeliku probleemi.

  Probleeme on seinast seina ja väga sagedasti viib üks probleem teiseni ja tuum või põhjus on hoopis mujal, kui esialgu paistab. Lihtne näide: kui kliendi serveriruumis serverid ja seadmed vahelduva eduga töötavad ja ükshaaval rivist välja lähevad, siis on väga ebatõenäoline, et korraga ilmneks erinevatel seadmetel samad vead. Kaughalduse teel osutus see probleem väga keeruliseks. Kohale minnes selgus, et serveriruumi kohal ülemisel korrusel oli veeuputus ja tuli kiiresti serveriruumi veekahjustuste eest kaitsma hakata; IT-teadmiste asemel oli vaja piltlikult öeldes põrandalappi.
 • Võtame riske.

  Sõlmides lepinguid Eestisse uute toodete ja teenuste toomiseks, ei tea me alguses, kas ja kuidas see käima läheb. Või tarkvaralahendused, mida oleme arendanud tänaseks kolm-neli aastat – kas need toovad ükskord tagasi ka midagi? Ei tea täpselt, kuid võttes riske, arendame ikkagi Trumpautot, MailStore’i jja Axigeni teenuseid edasi.
 • Mõtleme suurelt ja kaugele ette.

  Loeme uudiseid, et olla kursis, kuhu maailm arenemas on. Küberrünnakud, krüptoviirused jms on juba täna meie ümber ja on põhjust arvata, et need ei kao kuskile ning enda kaitsmine nende eest muutub üha olulisemaks.
 • Teeme hästi või ei tee üldse.

  Me ei paku kunagi poolikuid, halbu või odavaid lahendusi. Kui meilt küsitakse odavat ja head teenust, siis vastame, et vaja on võtta mõlemad, sest koos nad ei eksisteeri. Arendame täiuslikke lahendusi algusest lõpuni.
 • Teeme seda, mis meile meeldib ja mida me oskame.

  Kui me hakkaks loendama asju, mida me ei oska, siis tuleks nimekiri ülimalt pikk. Meie inimesed on kõik IT-d õppinud või õppimas ja igaüks on spetsialiseerunud mingile kindlale valdkonnale: programmeerija, elektroonik, IT-spetsialist või IT-projekti juht. On põnev jälgida, kuidas süsteemid meie ümber töötavad, millised programmid, äpid, veebilahendused, nutiseadmed on olemas või kuidas internet on muutnud meie igapäevast suhtlemist, ostmisharjumusi, info liikumist, meelelahutamist jpm. Hoiame end kursis selle väga kiirelt areneva valdkonnaga, sest muudmoodi ei olegi võimalik head IT-teenust pakkuda.
Aastad 2014–2018 on olnud Trumpiti jaoks väga tegusad ja muutusterohked.

2014.

aasta alguses tegutses Trumpit veel osaühingu Iceit nime all. 22. jaanuaril 2014 alustasime uue brändi loomist. 9. aprillil 2014 tuli esimest korda sadade nime seast lauale nimi Trumpit – Your Trump in IT Solutions. 21. aprillil 2014 otsustasimegi jääda selle nime juurde. Samal päeval alustati ka logo kavandamisega.

4. mail 2014 valmisid esimesed kavandid uuest logost. Väljavalitud tumesinine värvilahendus sümboliseerib usaldust, turvatunnet, autoriteetsust ja professionaalsust. Septembris 2014 hakkasime tegema Trumpitile uut veebi.

2014. väljastas Creditinfo Trumpitile Hea (A) krediidireitingut kinnitava sertifikaadi 2013. aasta majandustulemuste põhjal.
2015. aasta lõpuks olid eemaldatud Iceiti veeb ja kaubamärk kasutuselt kadunud ning nende asemele oli tulnud Trumpit koos uue juriidilise nime OÜ Trumpit Solutions. 15. mail 2015 väljastas Eesti Patendiamet Trumpitile kaubamärgitunnistuse nr 52883.

2015

väljastas Creditinfo Trumpitile Väga Hea (AA) krediidireitingut kinnitava sertifikaadi 2014. aasta majandustulemuste põhjal. Aprillis 2016 saime teate, et meie Kotka tänava kontoriruumide rendileping lõpetatakse. Leidsime uue kontori aadressil Keemia 4 / Endla 69 ning ostsime selle ära. Muuhulgas saime niimoodi endale korraliku eraldiseisva serveriruumi, millest olime ammu unistanud.

2016

väljastas Creditinfo Trumpitile Väga Hea (AA) krediidireitingut kinnitava sertifikaadi 2015. aasta majandustulemuste põhjal.

2017

väljastas Creditinfo Trumpitile Väga Hea (AA) krediidireitingut kinnitava sertifikaadi 2016. aasta majandustulemuste põhjal.

2017 detsembris väljastas Äripäev Trumpitile gaselli sertifikaadi. Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loonud kõige rohkem uusi töökohti ning kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi: paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.


Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR