Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Serveri lisad / HP PREMIER FLEX LC/LC OM4 2F 5M CBL
HP PREMIER FLEX LC/LC OM4 2F 5M CBL
HIND: €74.20
HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5m Fiber Cable
KÄTTETOIMETAMISE AEG: 2-3 PÄEVA
-
+
Lisa ostukorvi >
Toote kood QK734A
Tootja HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Type Network cable - OM4
Technology Fibre optic
Type of Fibre Optics Multimode
Length 5 m
Connector 2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End) 2 x LC multi-mode - male
Designed For HP 3100; HPE 12504, 1810, 3600, 5500, 8/20, 8/24, 8Gb, MSL2024, MSL4048, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; 1/8 G2 Tape Autoloader; Enterprise Virtual Array P6350; Modular Smart Array 1040, 2040, 2040 10, P2000 G3; ProLiant DL360e Gen8; StoreFabric 8/24 8Gb; HPE Aruba 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg Hind Lisa ostukorvi
AL-FI-IN 4tk 2-3 PÄEVA €74.20
+
+
-