Lisatud ostukorvi
Avaleht / E-Pood / Lisad / HP FC CABLE LC-LC MULTI-MODE OM3 1M
HP FC CABLE LC-LC MULTI-MODE OM3 1M
HIND: €54.65
HP Fibre Channel Cable LC-LC Multi-Mode OM3 1m
KÄTTETOIMETAMISE AEG: 2-3 PÄEVA
-
+
Lisa ostukorvi >
Toote kood AJ834A
Tootja HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Type Network cable - OM3
Technology Fibre optic
Type of Fibre Optics Multimode
Length 1 m
Core / Cladding Diameter 50 / 125 micron
Connector 2 x LC multi-mode - male
Connector (Second End) 2 x LC multi-mode - male
Designed For HP 3100; HPE 1810, 3600, 5500, 7506, 8/20, 8/24, 8Gb, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; Enterprise Virtual Array P6350; Modular Smart Array 1040, 2040, 2040 10, P2000 G3; ProLiant DL360e Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; StoreFabric 8/24 8Gb; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406
Ladu Laos Kättetoimetamise aeg Hind Lisa ostukorvi
AL-FI-IN 2tk 2-3 PÄEVA €54.65
+
+
-