Lisatud ostukorvi
Avaleht / Blogi / Meie jaoks pole IT-teenus ainult masinate korrashoid, vaid ka inimestega suhtlemine

Meie jaoks pole IT-teenus ainult masinate korrashoid, vaid ka inimestega suhtlemine

16.juuni 2016  /  0 kommentaari  /  it-teenus  /  autor: Kenno Kink
Meie jaoks pole IT-teenus ainult masinate korrashoid, vaid ka inimestega suhtlemine

Levinud ettekujutuse järgi on IT-spetsialist inimene, kes räägib võõrastest terminitest kubisevas keeles arusaamatutest asjadest või on üldse vait, eelistades istuda omaette kuskil hämaras toanurgas. Meie IT-teenus on üles ehitatud nõnda, et iga tellija (eeltead­mistest sõltumata) saab aru, mida ja miks me soovitame teha.

Kas tuttav „patsiga poiss“ siis ei sobi?

Need ettevõtted, kellel seni pole arvutitega suuremaid probleeme olnud, võivad IT-teenusest kuuldes õlgu kehitada: ma tean ühte tegelast, ta on arvutite alal kõva käsi, kui tarvis, siis ta tuleb ja aitab. Aga mida ette võtta siis, kui probleem tekkis nädalavahetusel või ajal, mil tuttav on sooja mere ääres puhkamas? Kui ta ütleb, et just hetkel on nii palju tööd, et ei täna ega homme ega arvatavasti ka ülehomme ta teie murega tegeleda ei jõua? Ja kas ta annab garantii kõigele, mida teeb?

Mitte ainult õnnetuste jaoks

IT-teenus peab muidugi olema kättesaadav igas olukorras, aga heal tasemel IT-spetsialist peab oskama probleeme ette näha ning ära hoida. Tõsi, on asju, mille vastu ei saa end kaitsta, ent suurem jagu probleeme on regulaarse hooldamisega ennetatavad või vähemalt on kõigest vajalikust olemas varukoopiad, nii et katastroofi ei järgne.

Uued ärivõimalused

Ent IT-teenus ei peaks piirduma üksnes õnnetuste likvideerimise või ennetamisega. Mida vähem on ettevõtte juhil kogemusi arvutite ning digimaailmaga, seda rohkem vajab ta nõu, kuidas saaksid kliendid saaksid kasutada kõiki neid võimalusi, mida nad ootavad, ning arvutid ja programmid oleksid sellised, mis just selle äri juures kõige otstarbekamaid lahendusi pakuvad. Alati ei tähenda see sugugi, et tuleks osta moodsamaid seadmed ning võtta kasutusele laineid lööv muudatus e-keskkonnas. IT-teenus aitab analüüsida võimalusi sinu äri vaatenurgast ning tihti hoiab kokku raha sealt, kust ei paista, et kulutus ennast tasa teeniks.


Meie IT-teenus sisaldab:


  • ülevaate koostamist ja pidevat täiendamist ettevõtte arvutite riist- ja tarkvarast ning vajadusel soovitusi selle uuendamiseks
  • regulaarset hooldust
  • andmekaitset (viirusetõrje, varukoopiate tegemine)
  • kiiret reageerimist õnnetuste korral

Lisaks pakume pilveteenust, kodulehe majutust, kodulehe sisuhaldust jm. 

Leidsid häid mõtteid? Jaga teistelegi

LISA KOMMENTAAR